НОВИНИ ДНЯ: Молодик у Рибах 19 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Тисяча ракет Patriot не допоможуть проти сотні "Шахедів": Зеленський зробив несподівану заяву  Карти Таро назвали знак, якому 13 березня може принести несподівану можливість  Дружня до РФ країна відмовилася від російських турбін на користь китайських  Рунічний гороскоп на 13 березня 2026 року: Терезам — важлива розмова, Стрільцям — новий шанс  Готуйте гаманці: в Україні ціни на молочку злетять  Гороскоп на 13 березня за картами Таро: Козерогам - захист своїх кордонів, Дівам - зустрічвсі новини дня
Політика
Україна
25.07.2025 460

Зеленський схвалив продовження воєнного стану та мобілізації ще на три місяці

Президент України Володимир Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів до 5 листопада 2025 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проєкти законів №13471 та 13472 на сайті Ради. Про це повідомляють Контракти.UA.

Ухвалені Верховною Радою 15 липня проєкти затверджують укази президента про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації.

Верховна Рада схвалила укази президента про воєнний стан та мобілізацію зранку 24 лютого 2022 року на 30 діб. Після цього строки постійно продовжувалися, спочатку на місяць, а з травня 2022 року - на три місяці.

Під час дії воєнного стану в країні можуть бути такі заборони та обмеження на:

  • пересування (виїзд за кордон, перевірка документів, комендантська година);

  • право на працю та підприємницьку діяльність;

  • право на таємницю листування та телефонних розмов;

  • право на свободу слова, діяльність ЗМІ, політичних партій;

  • проведення виборів та референдумів.

Обсяги та черговість мобілізації в Україні визначає Генеральний штаб ЗСУ. Мобілізації підлягають чоловіки від 25 до 60 років.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський схвалив продовження воєнного стану та мобілізації ще на три місяці 5.00 5 2
Політика / Україна
25.07.2025 460
Еще материалы раздела «Україна»