НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Нова тактика РФ: чому удари по Україні все частіше стаються вдень  Буданов: для перемоги у війні нам потрібна сильна економіка  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітнявсі новини дня
Політика
Світ
21.09.2025 481

Трамп заявив, що розчарований Путіним, і впевнений - диктатор програє

США збільшили видобуток нафти і знижують ціни, сподіваючись таким чином пришвидшити закінчення війни Росії проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заву президента США Дональда Трампа на телеканалі Fox. Про це повідомляють Контракти.UA.

Трамп наголосив, що Сполучені Штати нарощують видобуток нафти та роблять все можливе, щоб знизити її вартість. За його словами, це створює економічний тиск, який може прискорити закінчення бойових дій в Україні.

Американський лідер звернувся до інших країн з проханням також знизити ціни на нафту.

"Це автоматично зупинить війну Росії проти України. Знизьте ціни ще трохи, і це зупинить війну. Я розчарований Путіним, але вони програють, гине 5 тисяч людей щотижня. Від 5 до 7 тисяч людей гинуть щотижня без причини", - заявив Трамп.

Оценка материала:

5.00 / 3
Трамп заявив, що розчарований Путіним, і впевнений - диктатор програє 5.00 5 3
Політика / Світ
21.09.2025 481
Еще материалы раздела «Світ»