НОВИНИ ДНЯ: Цибулева муха й на метр не наблизиться до посівів: чим обробити грядки та сівок  Гороскоп на 22 квітня для всіх знаків зодіаку: кому сьогодні не варто довіряти інтуїції  Урожай кабачків буде в 5 разів більшим: ось що потрібно посадити поруч із овочем  Магнітна буря вдарить із новою силою: коли самопочуття може погіршитися – прогноз на найближчі дні  Таке "сусідство" знищить кабачки за один сезон: що не можна садити поруч із ними  Гороскоп на 22 квітня: Овнам - проблеми в родині, Скорпіонам - впевненість  Квітень і травень на городі: 12 культур, які пора садитивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
09.10.2025 474

Шарлотка зі сливами: пиріг, який завжди вдається

Шарлотка зі сливами готується не складніше, ніж класична з яблуками. Це простий пиріг, який завжди вдається.

Хрумка скоринка зверху, повітряне тісто та соковита, ароматна начинка — така випічка прикрасить будь-яке чаювання. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Інгредієнти

Для тіста:

  • борошно пшеничне — 160 г
  • яйця курячі — 4 шт.
  • цукор — 180 г
  • цукор ванільний — 1 ч. л.
  • сіль — щіпка
  • сливи — 350 г
  • масло вершкове
  • пудра цукрова

Для посипання:

  • цукор — 1 ст. л.
  • кориця мелена — 1 ч. л.

Приготування

  1. Сливи розріжте навпіл, видаліть кісточки та розріжте на середні часточки.
  2. Цукор перемішайте з корицею.
  3. Збийте міксером яйця з цукром і сіллю в пишну піну. Додайте ванільний цукор, частинами просіяне борошно та перемішайте акуратно силіконовою лопаткою від низу до верху.
  4. Форму для випікання змастіть вершковим маслом, вилийте тісто, викладіть сливи та посипте пиріг зверху цукром із корицею.
  5. Випікайте в заздалегідь розігрітій до 180 градусів духовці 35–40 хвилин до золотистого кольору. Охолодіть шарлотку у формі, потім дістаньте її та посипте цукровою пудрою.

Поради:

  • Готовність перевіряйте дерев’яною шпажкою або зубочисткою.

Оценка материала:

5.00 / 4
Шарлотка зі сливами: пиріг, який завжди вдається 5.00 5 4
Життя та Стиль / Суспільство
09.10.2025 474
Еще материалы раздела «Суспільство»