НОВИНИ ДНЯ: Точний місячний календар робіт на городі: коли проводити посадку в червні  В Україні у вівторок місцями короткочасні дощі та грози, до +26°  Мерц заявив про "вікно для дипломатії" щодо миру в Україні та згадав Трампа — деталі  Тепер увага на Україні — Трамп зробив сенсаційну заяву на G7  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 16 червня  Грози не відступають. Чого чекати від погоди в Україні 16 червня  Гороскоп на тиждень за картами Таро: Рибам - спогади, Терезам - почуттявсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
02.11.2025 563

У Києві в неділю очікуються другій рівень небезпеки - що потрібно робити

Уночі та вранці 2 листопада видимість у столиці становитиме 200–500 м

1f7644ae4d7b76de96410662b9cfa960_02.11.25

У ніч на 2 листопада та вранці в Києві очікується туман, видимість складатиме 200–500 метрів. Це відповідає першому рівню небезпечності — жовтому. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Фахівці радять водіям у таких погодних умовах знижувати швидкість руху, увімкнути протитуманні фари разом із ближнім світлом, тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями та уникати різких маневрів на дорозі. При зупинці рекомендується вмикати аварійну світлову сигналізацію.

Пішоходам нагадують про необхідність бути уважними і використовувати світловідбивні елементи, щоб залишатися помітними для водіїв у темний час доби та під час туману. Через несприятливі погодні умови ситуація на дорогах вимагатиме підвищеної обережності, тому водіїв закликають планувати поїздки заздалегідь.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Києві в неділю очікуються другій рівень небезпеки - що потрібно робити 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
02.11.2025 563
Еще материалы раздела «Столиця»