НОВИНИ ДНЯ: Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  В Україні 25 серпня очікується від 8° уночі до 30° вдень  Вірменія розвернулася від Росії до ЄС: країна готує заявку на вступ  "Випустили джина з пляшки": Путін в істериці через удари України — пригрозив посилити атаки  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 серпня  Перші ознаки осені чи спека? Якої погоди чекати українцям 25 серпня і що буде далі  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 24-26 серпнявсі новини дня
Політика
Європа
13.02.2026 474

США вирішили взятися за Угорщину і Словаччину: Рубіо зробив заяву

США тиснутимуть на союзників через російські енергоносії.

9a1c1817881845867d35191df535e5b2_13.02.26_1

Сполучені Штати Америки будуть закликати Угорщину і Словаччину не купувати енергоносії агресорки Росії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив американський держсекретар Марко Рубіо під час спілкування з журналістами перед вильотом на Мюнхенську конференцію з безпеки.

"Ну, ми проведемо з ними відповідні переговори. Ми поговоримо з ними про те, що потрібно зробити", - відповів він на запитання про те, чи проситиме Вашингтон, аби Братислава і Будапешт відмовилися від російських енергоносіїв.

За його словами, незабаром планується візит делегації США як до Угорщини, так і до Словаччини.

Нагадаємо, ABC News писало про те, що в РФ обвалилися доходи від нафти й газу до небачених роками мінімумів. Санкційний тиск США та ЄС змушує Кремль екстрено підвищувати податки, щоб втримати фронт.

Нафтогазовий експорт залишався ключовим джерелом наповнення російського бюджету протягом усієї війни проти України. Однак тепер ці надходження різко скоротилися й досягли рівнів, яких не фіксували вже багато років.

Оценка материала:

5.00 / 2
США вирішили взятися за Угорщину і Словаччину: Рубіо зробив заяву 5.00 5 2
Політика / Європа
13.02.2026 474
Еще материалы раздела «Європа»