НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
22.02.2026 385

Переговори України з РФ: Сирський розповів про своє завдання

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що його завдання на час переговорів України і РФ полягає в тому, щоб не дати противнику просунутися.

_sirskiy_facebook_com_zelenskyy_official_3f5dd9bd67f93cb604fabd79eaa45c71_650x410_22.02.26

Про це пише РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю для Le Monde. Про це повідомляють Контракти.UA.

Сирський підкреслив, що крім оборони стоїть також завдання звільнити території, якщо буде така можливість.

"До кінця переговорів моє завдання - що б не трапилося, своїми діями на полі бою запобігти глибокому просуванню противника до наших оборонних позицій і, за можливості, звільнити нашу територію", - сказав він.

Головком добив, що саме це забезпечить чесні переговори, які приведуть до справедливого миру.

Війна і переговори

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що, на його думку, війна в Україні не зайшла в глухий кут. Один із важливих чинників - це втрати Росії, які 2025 року вперше перевищили набір.к

Також варто відзначити тему переговорів. Днями 17-18 лютого в Женеві відбувся черговий раунд тристоронніх обговорень між Україною, США та РФ.

За підсумками цієї зустрічі військова група переговірників досягла прогресу в розумінні, як працюватиме припинення вогню. Однак політична частина зайшла в "глухий глухий кут" через позиції, які озвучив глава російської делегації Володимир Мединський.

Президент України Володимир Зеленський після цих переговорів повідомив, що в питанні Донбасу згоди не досягнуто. Тим не менш, у найближчі 10 днів має відбутися четвертий раз переговорів у Женеві.

Сьогодні глава держави зазначив, що на зустрічі 17-18 числа США побачили, що значних результатів немає саме через росіян. Такожвін обговорив із секретарем РНБО Рустемом Умеровим підготовку до нових переговорів і доручив йому завдання.

Оценка материала:

5.00 / 2
Переговори України з РФ: Сирський розповів про своє завдання 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
22.02.2026 385
Еще материалы раздела «Ранкова кава»