НОВИНИ ДНЯ: У Росії стався надлам: як удари по НПЗ руйнують режим Путіна та що чекає на ворога восени  Люди, народжені в ці місяці, досягають успіху швидше за інших: про кого йдеться  Олігархи Орбана готують втечу та виводять гроші за кордон — Мадяр  Телець - практик, Козеріг - стратег: яка професія підходить вам за знаком Зодіаку  Трамп залишить без грін-карт антиамериканців, антисемітів та підтримувачів Палестини  Україна готова до тристоронніх переговорів в Азербайджані, - Зеленський  Фіцо змінив плани щодо параду Путіна під час поїздки в Москвувсі новини дня
Політика
Світ
26.04.2026 291

В Африці збито гелікоптер з російськими найманцями: не вижив ніхто

Екіпаж і мобільна вогнева група, яка була на борту, загинули, повідомляв Z-блогер.

243a8cb6007c05b50fff88ac3377a9ea_26.04.26_1

В Африці збитий російський вертоліт із найманцями. Усі, хто були на борту, не вижили. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив російський Z-блогер Ілля Туманов (Fighterbomber).

Міноборони РФ, а також офіційні ЗМІ країни-агресорки мовчать.

«В Африці втрачено наш вертоліт. Екіпаж і мобільна вогнева група, яка була на борту, загинули», — повідомив Z-блогер.

Туманов уточнив, що, за попередніми даними, борт було збито зенітним комплексом.

Пропагандист не навів жодних деталей.

Зазначимо, що військова присутність Росії в Африці є значною. Йдеться про близько 10 країн. Раніше там активно працювала ПВК «Вагнер». Однак після її бунту та ліквідації функції перехопив так званий «Африканський корпус» Міноборони РФ. Попередньо вертоліт було втрачено в Малі.

Нагадаємо, наприкінці березня на Донеччині бійці ЗСУ збили російський вертоліт за допомогою дрона.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Африці збито гелікоптер з російськими найманцями: не вижив ніхто 5.00 5 2
Політика / Світ
26.04.2026 291
Еще материалы раздела «Світ»