НОВОСТИ ДНЯ: Прокуратура Франції розслідує роль мільярдера Арно у відмиванні брудних російських грошей  Зеленський та Навальний серед номінантів на Нобелівську премію миру, але є нюанс  Ціни на російську нафту зростають, попри обмеження G7 — Bloomberg  Путін доручив сформувати загони "добровольців" для війни в Україні: хто за це відповідатиме  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецепт  Бойові дії зими-2024 кардинально відрізнятимуться від попередньої – військовий експерт Коваленко  Чи заборонять виїзд з України військовозобов’язаним жінкам від 1 жовтня 2023 року: адвокат поясниввсе новости дня
Прес-релізи
Транспорт
05.12.2007 21:16 23149

Нафтогаз України відновлює роботу власної мережі АЗС

НАК  «Нафтогаз  України»  відновлює  свою  присутність на роздрібному ринку нафтопродуктів.  Компанія  ввела  в  експлуатацію  п’ять  АЗС у Харківській області  –  це  перший  крок  на шляху створення повноцінної власної мережі автозаправних  станцій.  Завдяки введенню в експлуатацію нових АЗС Компанія знову  концентрує у своїй структурі повний цикл робіт від пошуку, видобутку  переробки   вуглеводнів   до  їх  безпосередньої реалізації кінцевому споживачу.

    Потужність  кожної  АЗС,  які  увійшли  до  складу  Дочірньої  компанії «Укргазвидобування», складає 84 тис. автомобілів в рік. Всі нововведені АЗС обладнані     сучасними    двосторонніми    паливно-роздатними    колонками Scheidt&Bachmann  MZ-6008,  розрахованими  на  чотири види продуктів. Кожна колонка,  в свою чергу, обладнана 8 пістолетами, всього на АЗС розміщені по дві  такі  колонки.  Також,  на  кожній АЗС розміщено по одній двосторонній швидкісній паливно-роздатній колонці Scheidt&Bachmann MZ-800 HZ на один вид продукту, яка розрахована на обслуговування автопоїздів.

 

    На  нових  АЗС «Нафтогазу України» вперше в Україні застосовано принцип розміщення  колонок подачі скрапленого газу безпосередньо в загальному ряді паливно-роздатних  колон.  Особлива  увага  також  приділяється підтриманню високих стандартів екологічної та виробничої безпеки. Всі колонки обладнані системою   рекуперацією   парів,   це   дозволяє   уникнути   випаровування нафтопродуктів, що забезпечує високий рівень безпеки на АЗС.

 

 Присутність державної Компанії на  роздрібному  ринку нафтопродуктів дозволить  економічними методами впливати на формування цін на пальне та уникати  кризових  явищ, пов’язаних з дефіцитом пального. Пріоритетними регіонами для подальшого розвитку мережі АЗС є Полтавщина та Харківщина, що обумовлено   місцезнаходженням  тут найбільшого підприємства Компанії з переробки вуглеводнів – Шебелинського ГПЗ.

 

                                                             Прес-центр НАК

                                                         «Нафтогаз України»

Оценка материала:

3.50 / 8
Нафтогаз України відновлює роботу власної мережі АЗС 3.50 5 8
Прес-релізи / Транспорт
05.12.2007 21:16 23149
Еще материалы раздела «Транспорт»
 • Транспортно-експедиційне обслуговування Транспортно-експедиційне обслуговування

  Транспортно-експедиційне обслуговування (ТЕО) – комплекс послуг, що надаються спеціалізованими компаніями для організації та управління вантажоперевезеннями та логістичними операціями. Дозволяє забезпечити ефективну та безпечну доставку вантажів від відправника до отримувача. ТЕО можуть охоплювати різні аспекти логістики та транспортування. У цій статті ми коротко розберемо їх.

  Транспорт 22.09.2023 159
 • Чи можуть вантажні автомобілі мати несумісні шини? Чи можуть вантажні автомобілі мати несумісні шини?

  У світі комерційних вантажоперевезень шини щодня проходять незліченну кількість кілометрів, будь то місцеві або міжміські маршрути. Як правило, ці вантажівки оснащуються комплектом ідентичних за розміром і маркою шин. Однак у міру збільшення пробігу знос шин відбувається не завжди рівномірно. Коли настає час міняти гуму, чи то в сервісному центрі, чи то на виїзному шиномонтажі, виникає спокуса одягнути будь-яку відповідну покришку, аби скоріше повернутися на дорогу. Однак дуже важливо звертати увагу на сумісність покришок і не допускати їх розбіжності. Ось чому важливо уникати використання несумісних шин.

  Транспорт 21.09.2023 203
 • Запах вихлопних газів у салоні: просте вирішення неприємної проблеми Запах вихлопних газів у салоні: просте вирішення неприємної проблеми

  Коли ви купували цей автомобіль — все одно, новим чи не дуже, — з ним усе було гаразд. У салоні було чисто та свіжо, але згодом це змінилося. Якось ви відчули запах вихлопних газів і, можливо, відмахнулися від нього, вважаючи випадковістю. Але запах уже нікуди не зник, а навпаки, ставав наполегливішим. Хочеш — не хочеш, доведеться замислитись над його причинами. Можливо, це щось серйозне? Можливо, щось у двигуні не так? У такій ситуації в думці самі собою з'являються тяжкі роздуми про суми, які доведеться залишити на автосервісі. у зв’язку з цим можна скористатися нашим маркетплейсом, де представлені на Renault kangoo запчастини, а також на всі інші марки та моделі. Майте на увазі, що запах вихлопних газів, що з'явився в салоні, не завжди свідчить про те, що виникла складна проблема. У деяких випадках причини можуть бути досить простими та вимагати мінімальних витрат. Особливо якщо скористатися сервісом Avto.pro, де можна купити не тільки вузли, але й складові вихлопної системи, щоб витрати на заміну зламаного були мінімальними.

  Транспорт 13.09.2023 268
 • Разновидности и особенности применения складской техники Разновидности и особенности применения складской техники

  Складская техника необходима для выполнения широкого спектра задач в условиях работы складов. Подобное оснащение способно транспортировать различные грузы, выполнять погрузочно-разгрузочные работы. Оборудование должно соответствовать поставленным задачам и нагрузке.

  Транспорт 06.09.2023 107
 • Подробно о насосах для перекачки топлива Подробно о насосах для перекачки топлива

  При заправке не только грузовых и легковых транспортных средств, но также сельскохозяйственных машин и механизмов требуется перекачка топлива. Осуществлять такую процедуру можно только при помощи специальных насосов, способных стойко переносить агрессивное воздействие бензина, дизеля или иного горючего вещества. Такие агрегаты имеют специальное оснащение, поэтому обеспечивают безопасное функционирование.

  Транспорт 25.07.2022 215