НОВОСТИ ДНЯ: Бояться атак. Гуменюк розповіла про перекидання десантних кораблів РФ з Криму  На вихідних в Україні утримається тепло, переважно без опадів  2024 рік — високосний чи ні: чому так називається, що не можна робити, чим він небезпечний  Скільки російських військ перебувають в Україні: підрахунок ГУР  Україна може значно зміцнити НАТО – польський генерал Фальковський  В Україну мчить холодний атмосферний фронт: де та коли зміниться погода  Пам'ятники Щорсу та Пушкіну позбавлять охоронного статусу і їх можна буде демонтувативсе новости дня
Політика
Україна
27.04.2009 19:06 40188

Сергей Тигипко намерен баллотироваться в президенты

Сергей Тигипко, председатель правления Сведбанка, сопредседатель совета инвесторов при Кабмине и советник премьер-министра на общественных началах, заявил о намерениях подать в отставку и баллотироваться в президенты.

Г-н Тигипко пояснил такое решение тем, что у него есть большое желание влиять на ситуацию. Также банкир высказался против внесения в Конституцию изменений, согласно которым выборы президента буду проходить не всенародно, а в парламенте.

Оценка материала:

4.17 / 6
Сергей Тигипко намерен баллотироваться в президенты 4.17 5 6
Політика / Україна
27.04.2009 19:06 40188
Еще материалы раздела «Україна»