НОВОСТИ ДНЯ: Які дії Генштабу ЗСУ викликали приємне здивування: військовий експерт дав відповідь  Туман і до +15 тепла. Синоптики розповіли про погоду в Україні на 22 березня  Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військових  "Золотий місяць": військовий експерт розповів, коли може розпочатися український контрнаступвсе новости дня
Політика
Україна
18.05.2009 16:16 15735

В Симферополе проходит всекрымский траурный митинг

Симферополе сегодня проходит всекрымский траурный митинг, который посвящен 65-ой годовщине депортации с полуострова крымским татар. На площади Ленина в Симферополе собралось около 20 тысяч человек.

Участники митинга стоят  с плакатами призывающими обратить внимание на проблемы крымских татар: "Требуем восстановить статус крымскотатарского языка как государственного" и " Хотим мира и спокойствия в Крыму, а чего хочет власть?".

В понедельник на всех государственных и республиканских учреждениях Крыма в столице и в других городах автономии в память траурного дня приспущены государственные и флаги АРК.

 

Оценка материала:

4.71 / 7
В Симферополе проходит всекрымский траурный митинг 4.71 5 7
Політика / Україна
18.05.2009 16:16 15735
Еще материалы раздела «Україна»