НОВОСТИ ДНЯ: Нова війна на Близькому Сході: чому конфлікт "Талібану" і Ірану вигідний Україні  Вченим вперше вдалося зафіксували гігантський циклон на північному полюсі Урану  "Хочуть розчленувати нашу країну": Лавров пожалівся на західні країни, які планують передати Україні F-16  Дощі на півдні й сході, місцями гроза: прогноз погоди на сьогодні  "Йде війна на всіх напрямках": у Путіна заговорили про загрозу для Росії  У РДК розповіли, як вони із вітерцем проїхали кордон Росії: "Там не було нікого"  Це реально: генерал розповів, як і за якої умови можуть вбити Путінавсе новости дня
Політика
Україна
17.12.2015 1583

Саакашвили и Григоришина обвинили в сговоре против Яценюка

Народный депутат из "Народного фронта", близкий соратник премьера Андрей Иванчук заявил, что против Арсения Яценюка сговорились глава Одесской ОГА Михеил Саакашвили и бизнесмен Константин Григоришин.

Об этом он сказал в интервью "Новому времени".

"Согласованы их действия по дискредитации власти, по расшатыванию недоверия к правительству. Я думаю, что у них есть некая договоренность о том, что они друг другу помогают в процессе отправки Яценюка в отставку любой ценой", - сказал Иванчук.

Как известно, Иванчук является давним партнером Яценюка и Игоря Коломойского, а также возглавляет комитет в Раде по квоте премьерской фракции.

Оценка материала:

5.00 / 1
Саакашвили и Григоришина обвинили в сговоре против Яценюка 5.00 5 1
Політика / Україна
17.12.2015 1583
Еще материалы раздела «Україна»