НОВИНИ ДНЯ: ЄС остаточно вирішив долю заморожених російських активів: подробиці  Гороскоп на 13 грудня за картами Таро: Водоліям - взяти паузу, Левам - підтримка  Помер Степан Гіга: все про життя і смерть народного артиста України  Гороскоп на 13 грудня: Овнам - нова ідея, Близнюкам - відпочинок  Не стало легенди: Степан Гіга помер у Львові  Україну накриє різке похолодання: що буде з погодою на вихідних і де чекати снігу  Чи загрожують Україні тижневі блекаути: пояснення експертавсі новини дня
Політика
Україна
27.10.2016 901

Путін просуватиметься далі вглиб України – вважає американський експерт

Росія ще не закінчила на Донбасі, вона все ще в Україні, все ще "жива".

Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів експерт Інституту вивчення війни і миру Колумбійського університету в Нью-Йорку, автор статей на українську тематику Лінкольн Мітчелл.

Він також оцінив перспективу великого вторгнення в Україну.

"На жаль, це може статися. Та я не в тій ситуації, щоб вгадувати, але судячи з того, що ми побачили у виконанні президента Путіна за останні 5-10 років, згодом він стає більш, а не менш агресивним. Ця проблема нікуди не поділася", - вважає Мітчелл. "Він (Путін - Ред.) думає так: "Я можу піти на Донбас. І це нормально. Я можу піти на Крим. І це нормально". Він потроху просувається далі вглиб України", - вважає американський експерт.

Оценка материала:

5.00 / 1
Путін просуватиметься далі вглиб України – вважає американський експерт 5.00 5 1
Політика / Україна
27.10.2016 901
Еще материалы раздела «Україна»