НОВИНИ ДНЯ: На три знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах уже найближчими днями  Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT  Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський  Великий обман на полицях магазинів: які продукти мають право називатися "натуральними"  Росія та Європа таємно обговорювали завершення війни в Україні — інсайд Bloomberg  Україну розжарить до +40, але похолодання вже близько: Діденко назвала точні дати  Треба протриматися три дні: синоптики попередили українців про спеку понад +40всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.01.2021   США   Радіо Свобода, Associated Press, Reuters
30352 Метки:  протесты, США, Трамп, штурм.

Штурм Капітолія

Група прихильників президента США Дональда Трампа 6 січня після мітингу в Вашингтоні увірвалася в будівлю Капітолію, де в цей час проходила спільна сесія палат Конгресу Сполучених Штатів. Вона була повинна офіційно затвердити голоси виборників, поданих на виборах, і перемогу демократа Джо Байдена. У засіданні оголосили перерву і поліція Капітолію евакуювала членів Конгресу з будівлі.
Четверо людей загинули під час штурму. За повідомленнями місцевих медіа, одна із загиблих – жінка, яку госпіталізували з пораненнями, прихильниця Трампа та ветеранка, яка 14 років служила у Військово-повітряних силах США. За повідомленням поліції Вашингтона, ще троє людей померли внаслідок «аварійних медичних випадків», які виникли під час сутичок. За участь у штурмі заарештували 52 людини.
Раніше у центрі Вашингтону, поряд із Білим домом, пройшов мітинг прихильників Трампа. У ньому взяли участь кілька тисяч осіб. Трамп звернувся до своїх прихильників, стверджуючи без підстав, що вибори у нього вкрали, і що він ніколи не поступиться Байдену.
Конгрес Сполучених Штатів затвердив результати виборів, згідно з якими представник Демократичної партії Джо Байден офіційно переміг на виборах президента США. Таке рішення члени Конгресу затвердили 7 січня, після того, як Капітолій звільнили від прихильників Трампа, що взяли його штурмом.
Цей крок є останнім у виборчому процесі для визнання переможцями Байдена і обраної віцепрезидентки Камали Гарріс за підсумками виборів 3 листопада. Тоді Байден змагався за посаду президента із нинішнім очільником держави Дональдом Трампом. Колегія виборників підтримала Байдена 306 голосами проти 232. Інавгурація Байдена відбудеться 20 січня.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
акции, обстрелы, Киевщина, фестивали, карантин, мир, #Євромайдан, традиции, Польша, Верховная Рада, политика, юмор, полиция, уикенд, люди, ВСУ, Киев, музыка, Україна, Велика Британія, корабли, Россия, стихийные бедствия, джаз, Шахтер, марш, технологии, пожары, фотопроект, Зеленский, терроризм, Китай, война, Порошенко, дизайн, сборная Украины, выборы, портрет, Динамо, учения, город, Майдан, Путин, США, коронавирус, церковь, автомобили, искусство, ВМС, митинги, медицина, столкновения, Сергей Смоленцев, выставки, Нацгвардия, Новый Год, Александр Зубко, мода, Дмитрий Дятлов, ДСНС, НАТО, Війна, зима, живопись, суд, фотоподборки, пандемия, дети, Одесса, пляжи, фотография, женщины, туризм, пейзажи, соревнования, путешествия, оккупация, архитектура, самолеты, Бахмут, футбол, Донбасс, ЗСУ, авиация, Росія, Львів, спорт, фотоконкурсы, культура, история, военная техника, солдат, Київ, животные, Париж, передовая, природа, протесты, общество, праздники