НОВИНИ ДНЯ: "Це феноменально": екіпаж NASA побачив на Місяці те, що неможливо помітити з Землі  Удари по терміналах РФ на Балтиці завдали колосальних збитків: названо суму  В Україні стрімко старіє населення: демограф попередив про наслідки  Росія неспроможна захистити тил: удари по НПЗ викрили критичні прогалини у ППО окупантів — ISW  Готуйте гаманці: дві категорії продуктів відчутно здорожчають у квітні  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°  РФ співпрацюватиме з Китаєм через ситуацію на Близькому Сході — що заявиливсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
07.01.2021   США   Радіо Свобода, Associated Press, Reuters
28837 Метки:  протесты, США, Трамп, штурм.

Штурм Капітолія

Група прихильників президента США Дональда Трампа 6 січня після мітингу в Вашингтоні увірвалася в будівлю Капітолію, де в цей час проходила спільна сесія палат Конгресу Сполучених Штатів. Вона була повинна офіційно затвердити голоси виборників, поданих на виборах, і перемогу демократа Джо Байдена. У засіданні оголосили перерву і поліція Капітолію евакуювала членів Конгресу з будівлі.
Четверо людей загинули під час штурму. За повідомленнями місцевих медіа, одна із загиблих – жінка, яку госпіталізували з пораненнями, прихильниця Трампа та ветеранка, яка 14 років служила у Військово-повітряних силах США. За повідомленням поліції Вашингтона, ще троє людей померли внаслідок «аварійних медичних випадків», які виникли під час сутичок. За участь у штурмі заарештували 52 людини.
Раніше у центрі Вашингтону, поряд із Білим домом, пройшов мітинг прихильників Трампа. У ньому взяли участь кілька тисяч осіб. Трамп звернувся до своїх прихильників, стверджуючи без підстав, що вибори у нього вкрали, і що він ніколи не поступиться Байдену.
Конгрес Сполучених Штатів затвердив результати виборів, згідно з якими представник Демократичної партії Джо Байден офіційно переміг на виборах президента США. Таке рішення члени Конгресу затвердили 7 січня, після того, як Капітолій звільнили від прихильників Трампа, що взяли його штурмом.
Цей крок є останнім у виборчому процесі для визнання переможцями Байдена і обраної віцепрезидентки Камали Гарріс за підсумками виборів 3 листопада. Тоді Байден змагався за посаду президента із нинішнім очільником держави Дональдом Трампом. Колегія виборників підтримала Байдена 306 голосами проти 232. Інавгурація Байдена відбудеться 20 січня.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
женщины, акции, Шахтер, митинги, ЗСУ, Польша, учения, визиты, культура, мир, автомобили, город, полиция, Париж, Сергей Смоленцев, юмор, Порошенко, оккупация, технологии, живопись, Новый Год, Китай, уикенд, корабли, Львів, портрет, Донбасс, искусство, история, фотоподборки, дизайн, пляжи, самолеты, архитектура, путешествия, общество, фестивали, туризм, выборы, война, авиация, пожары, Київ, суд, фотография, ДСНС, Україна, стихийные бедствия, фотоконкурсы, солдат, карантин, Киевщина, Динамо, Россия, марш, протесты, Путин, НАТО, военная техника, Верховная Рада, дети, люди, мода, выставки, спорт, Нацгвардия, Александр Зубко, Бахмут, сборная Украины, Зеленский, Майдан, зима, Киев, животные, праздники, ВМС, обстрелы, джаз, #Євромайдан, традиции, природа, передовая, ВСУ, Одесса, политика, фотопроект, футбол, пейзажи, пандемия, музыка, США, Дмитрий Дятлов, коронавирус, Крым, терроризм, церковь, Війна, соревнования, столкновения, медицина