НОВОСТИ ДНЯ: Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 лет  Кулеба объяснил, зачем Украина покупает беспилотники у Турции  Жаркая погода сохранится в Украине в ближайшие дни, в Киеве в среду до +35°все новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
06.05.2021   Україна   Міністерство оборони України

З Днем Піхоти!

Ті, хто першими дають відсіч ворогу та постійно укріплюють свої позиції. Вгризаючись у землю кілометрами окопів, не зважаючи на спеку та холод, піхотинці стримують російську окупацію та метр за метром ведуть нас до перемоги.
Третій рік поспіль ми відзначаємо День піхоти.
Ця дата була обрана невипадково. Саме 6 травня 1648 року українські козаки перемогли у битві під Жовтими Водами, яка вважається першою перемогою в добу національно-визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького.
Крім того, 6 травня відзначають і релігійне свято — День Юрія Змієборця, який був одним із покровителів українського війська.
Саме ви, піхотинці, першими дали бій окупантам у степах українського Донбасу! Саме завдяки вам, піхотинці, з кожним днем ми стаємо більш сильними,  згуртованими і досвідченими! Знаємо: війна ще не закінчилася, ворогів ще багато, тож сил і терпіння має вистачити на всіх!
Піхота - це рід військ, який виконує найважчу роботу. В умовах сучасної війни піхотинці несуть найбільші навантаження. Вдячні за вашу мужність, стійкість та героїзм, який ви демонструєте щодня!
Піхота – сила! Піхоті – слава!

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пейзажи, Новый Год, мода, передовая, религия, парады, полиция, город, дизайн, НАТО, живопись, женщины, общество, технологии, #Євромайдан, люди, стихийные бедствия, портрет, история, фотоконкурсы, политика, фотопроект, показы, Китай, фотоподборки, коронавирус, тест-драйв, Львів, Лига Чемпионов УЕФА, архитектура, зима, акции, пляжи, выборы, пожары, знаменитости, фестивали, Порошенко, Крым, выставки, заводы, природа, Зеленский, Киев, юмор, Донбасс, учения, культура, ВСУ, марш, самолеты, уикенд, Александр Зубко, дети, пандемия, ЗСУ, Дмитрий Дятлов, карантин, США, досуг, Путин, Карпаты, Россия, политики, путешествия, корабли, церковь, автомобили, Шахтер, столкновения, Майдан, животные, мир, традиции, Динамо, соревнования, медицина, музыка, Сергей Смоленцев, оккупация, протесты, Верховная Рада, экология, митинги, война, АТО, спорт, искусство, авиация, праздники, джаз, солдат, туризм, Нацгвардия, суд, Одесса, фотография, ВМС, футбол, ДСНС