НОВИНИ ДНЯ: ЗСУ уразили один з найбільших НПЗ Путіна і влаштували "пекло" окупантам  Росія втрачає позиції в Африці попри всі зусилля Кремля  Росія хоче позначити "Придністров'я" як "свою територію", - Зеленський  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 17 травня  Україні у неділю прогнозують короткочасні дощі, прогріє до +23°  Навіщо "сідати на доріжку" перед виходом з дому: що станеться, якщо не сісти  У США розкрили несподіваний сценарій завершення війни в Українівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
11.05.2021   РФ   Радіо Свобода, Reuters, BBC, Медуза

Стрілянина у школі в російській Казані: 11 загиблих

Вранці 11 травня у російській Казані в школі сталася стрілянина, 11 людей загинули через стрілянину у школі столиці російської республіки Татарстан - Казані. Серед загиблих більшість дітей. Ще 12 дітей і четверо дорослих після стрілянини потрапили до лікарні.
«Ми втратили сімох дітей, учнів восьмого класу - четверо хлопчиків, три дівчинки. Вони загинули ось тут на третьому поверсі. Це велика трагедія», - заявив Рустам Мінніханов, президент Татарстану.
За попередніми даними в школу зайшли двоє озброєних людей і відкрили вогонь по учнях. Одного з нападників пізніше затримали біля входу в школу. Медіа пишуть про двох нападників, тоді як президент Татарстану і місцеве МВС говорять лише про одного стрілка, якого затримала патрульно-постова служба. Також, за непідтвердженими даними, один нападник затриманий, другий - «нейтралізований» (медіа пишуть, що його вбили).
ЗМІ називають ім'я нападника - Ильназ Галяве, йому 19 років, він закінчив школу чотири роки тому, а тепер навчається у коледжі. У нього була офіційно зареєстрована зброя (місцеві ЗМІ пишуть, що дозвіл він отримав лише наприкінці квітня). Декілька днів тому він створив телеграм-канал, у якому назвав себе «богом», а вранці перед стреляниною заявив, що «вб'є величезну кількість біосміття», опісля чого накладе на себе руки. Після стрелянини адміністрация Telegram заблокувала канал.
Джерело, близьке до ФСБ, розповіло ЗМІ, що у справі про напад на школу в Казані також затримали 41-річного чоловіка на ім'я Раміль Мухамедшин. Його нібито підозрюють у пособництві.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
протесты, Дмитрий Дятлов, церковь, пожары, Донбасс, уикенд, пляжи, фотоконкурсы, туризм, Зеленский, культура, традиции, сборная Украины, выставки, праздники, Путин, соревнования, Александр Зубко, Новый Год, Війна, Киев, выборы, Майдан, коронавирус, Киевщина, Порошенко, фотопроект, солдат, пейзажи, США, стихийные бедствия, ДСНС, природа, терроризм, автомобили, зима, искусство, мир, ЗСУ, ВСУ, военная техника, авиация, Одесса, Крым, дети, животные, живопись, митинги, юмор, Україна, Київ, женщины, портрет, пандемия, Китай, фотоподборки, Нацгвардия, Париж, технологии, архитектура, #Євромайдан, учения, дизайн, марш, передовая, Бахмут, Сергей Смоленцев, самолеты, путешествия, суд, полиция, НАТО, корабли, Шахтер, общество, Львів, музыка, мода, футбол, акции, война, карантин, город, люди, Велика Британія, медицина, оккупация, столкновения, фотография, джаз, ВМС, Верховная Рада, спорт, Польша, Россия, фестивали, история, Динамо, политика, обстрелы