НОВИНИ ДНЯ: Газон більше не в моді: чому "луговий сад" стає головним трендом сучасності  Яким знакам зодіаку в червні 2026 року усміхнеться удача  Літнє сонцестояння 21 червня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Що робити з півоніями після цвітіння: розповідають експерти з садівництва  Гроші люблять сміливих: 6 знаків китайського гороскопа, для яких відкриється фінансовий потік вже 6 червня  Чим підживити буряк у період росту листя — не проґавте цей момент  Гороскоп на 6 червня: Овнам - економія, Скорпіонам - не звинувачувати себевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.06.2021   Бухарест, Румунія   Reuters, BBC

Україна програла Австрії 0:1 на Євро-2020. Чи пройде збірна далі?

Збірна України опинилася на третьому місці у своїй групі, а отже, чи пройде вона до 1/8 фіналу стане ясно, коли завершать свої виступи в групах інші команди. Свій останній матч у груповому етапі Євро-2020 Україна зіграла з Австрією в Бухаресті. Єдиний гол у грі забив на 21-й хвилині гравець збірної Австрії Крістоф Баумгартнер. Крім збірної, він грає у німецькій Бундеслізі, у клубі "Гоффенгайм 1899".
У групі С, крім України та Австрії, грають Нідерланди та Північна Македонія. Їхня остання гра у груповому етапі відбувалася одночасно з грою українців: Нідерланди перемогли з рахунком 3:0.
Після трьох турів групового етапу збірна України набрала три очки з 9 можливих можливих. У Нідерландів, які є лідерами групи С, - 9 очок, в Австрії - 6, у Північної Македонії - 0. Для гарантованого виходу до 1/8 фіналу з другого місця українцям достатньо було не програти в цьому поєдинку. Гарантований прохід до плей-офф забезпечують перші два місця у кожній з шести груп. Також на путівку до 1/8 фіналу можуть претендувати чотири з шести збірних, які посядуть третю сходинку у своїх групах. Саме це залишається єдиним варіантом, як Україна може пройти далі на чемпіонаті. Точна картина стане відома найближчими днями.
Які саме збірні пройдуть далі з третіх місць, визначається за такою послідовністю параметрів: більша кількість набраних очок, краща різниця забитих та пропущених м'ячів, кількість забитих голів та перемог, мінімум жовтих і червоних карток та місця в рейтингу за підсумками відбіркового турніру. Тобто якщо, приміром, дві з шести команд, які посіли треті сходинки за результатами групового етапу, матимуть по три очки, а інші збірні - по чотири, то до плей-офф вийдуть саме останні. У разі, якщо кількість очок у команд буде рівною, то до відома братимуться наступні параметри - різниця забитих і пропущених, кількість забитих голів тощо.
У своєму попередньому поєдинку на Євро збірна Україна переграла Північну Македонію із рахунком 2:1 - попри впевнену гру в першому таймі, у другому підопічні Андрія Шевченка змусили вболівальників понервувати.
До цього "жовто-сині" зіграли з Нідерландами: поступаючись 0:2, Україна змогла відігратися, але під кінець поєдинку отримала ще один м'яч у свої ворота. Матч завершився з рахунком 2:3. Футбольні оглядачі називали цю гру найкращим і найвидовищнішим поєдинком турніру на той момент.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
солдат, уикенд, марш, суд, Львів, протесты, церковь, Україна, пожары, Порошенко, Путин, Польша, Велика Британія, учения, дизайн, портрет, Александр Зубко, фотопроект, коронавирус, туризм, полиция, традиции, выборы, обстрелы, праздники, митинги, акции, передовая, столкновения, самолеты, фестивали, Київ, Крым, военная техника, ВСУ, выставки, Киев, авиация, ВМС, пляжи, искусство, корабли, война, фотоконкурсы, культура, #Євромайдан, Сергей Смоленцев, терроризм, Нацгвардия, джаз, Париж, Війна, Донбасс, оккупация, Шахтер, политика, фотография, Зеленский, Одесса, пандемия, женщины, музыка, город, соревнования, мода, Майдан, Киевщина, карантин, люди, история, животные, Бахмут, дети, спорт, ЗСУ, технологии, Россия, автомобили, зима, сборная Украины, стихийные бедствия, архитектура, Динамо, НАТО, путешествия, футбол, мир, Дмитрий Дятлов, природа, ДСНС, общество, пейзажи, США, Китай, медицина, живопись, фотоподборки, юмор, Верховная Рада, Новый Год