НОВИНИ ДНЯ: Трьом знакам Зодіаку казково пощастить найближчим часом: хто ці щасливчики  Рубіо можуть не впустити до Китаю разом з Трампом: в чому причина  Союзники відмовили Трампу в допомозі, але у США чекають на розблокування Ормузької протоки  Хто переживе кінець світу: вчені назвали найстійкішу істоту на планеті  Найкращий захист від балістики РФ: авіаексперт назвав унікальний спосіб перехоплення ракет  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 16–22 березня 2026 року  Дешевше за ракети, швидше за звук: США відновлюють випробування "гармати майбутнього"всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.07.2021   Японія   BBC, Радіо Свобода, Associated Press, Reuters, Getty Images

У Токіо відкрилися Олімпійські ігри

У Токіо відкрили XXXII літні Олімпійські Ігри. Вони триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Відкриття Ігор відбулося на Олімпійському стадіоні при порожніх трибунах. На відкриття пустили лише обмежену кількість VIP-гостей. Ці обмеження застосували через коронавірус. Про початок Ігор оголосив імператор Японії Нарухіто.
Понад 80% населення країни вимагали або повторного перенесення Ігор, або їх повного скасування. Літні Ігри у Токіо мали відбутися у 2020 році, але через пандемію їх перенесли. Кількість випадків зараження в Олімпійському селищі на цей час перевищує сто осіб, багато спортсменів змушені сидіти у своїх номерах в самоізоляції. Режим надзвичайної ситуації в Токіо продовжили до 22 серпня, тобто до закінчення Паралімпійських ігор.
Участь у літніх Олімпійських іграх візьмуть 11300 спортсменів з 207 країн. Олімпіада триватиме до 8 серпня. До цього часу спортсмени з понад 200 країн розіграють між собою 339 комплектів нагород.
У програму Ігор у Токіо додали п'ять нових видів спорту - бейсбол і софтбол, карате, серфінг, скелелазіння і скейтбординг, які в цілому дають 34 нових дисципліни. Також в Олімпіаді в Токіо бере участь рекордна кількість жінок - 48,8%.
Україну на цьогорічних змаганнях представлятимуть 157 олімпійців у 30 дисциплінах. Українці виступатимуть у 26 видах спорту. А найкращих результатів Україна очікує передусім від дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, фехтування, стрибків у воду, академічного веслування, боксу, гімнастики, синхронного плавання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
солдат, пандемия, фотоконкурсы, пляжи, автомобили, митинги, живопись, спорт, Львів, туризм, коронавирус, Війна, общество, Зеленский, дети, столкновения, фотоподборки, визиты, Париж, Бахмут, сборная Украины, архитектура, медицина, выставки, женщины, искусство, протесты, марш, выборы, Новый Год, город, технологии, Донбасс, культура, юмор, политика, зима, Киев, фестивали, Польша, война, Нацгвардия, учения, дизайн, Одесса, Київ, музыка, Крым, Россия, джаз, ВМС, ДСНС, Сергей Смоленцев, история, Путин, акции, полиция, обстрелы, терроризм, Верховная Рада, США, традиции, авиация, Майдан, пожары, футбол, стихийные бедствия, природа, Динамо, оккупация, Дмитрий Дятлов, пейзажи, церковь, военная техника, фотопроект, суд, люди, Україна, фотография, ЗСУ, самолеты, Порошенко, портрет, мир, передовая, Киевщина, уикенд, Шахтер, Александр Зубко, праздники, путешествия, #Євромайдан, Китай, мода, соревнования, карантин, животные, корабли, НАТО, ВСУ