НОВИНИ ДНЯ: Чим підживити червоний буряк і моркву в червні, щоб отримати великі, солодкі та рівні коренеплоди  Гороскоп на 7 червня: Козерогам - важлива розмова, Тельцям - радощі  Що не можна садити біля листя салату: садівники назвали 10 небажаних овочів-сусідів  На Україну суне негода: де будуть грози, град і сильний вітер  Як забронювати тих, хто повертається з-за кордону: офіційна відповідь Кабміну на гучну петицію  Зеленський запропонував припинення вогню: у Кремлі в істериці вибухнули новими заявами  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 7 червнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.07.2021   Японія   BBC, Радіо Свобода, Associated Press, Reuters, Getty Images

У Токіо відкрилися Олімпійські ігри

У Токіо відкрили XXXII літні Олімпійські Ігри. Вони триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Відкриття Ігор відбулося на Олімпійському стадіоні при порожніх трибунах. На відкриття пустили лише обмежену кількість VIP-гостей. Ці обмеження застосували через коронавірус. Про початок Ігор оголосив імператор Японії Нарухіто.
Понад 80% населення країни вимагали або повторного перенесення Ігор, або їх повного скасування. Літні Ігри у Токіо мали відбутися у 2020 році, але через пандемію їх перенесли. Кількість випадків зараження в Олімпійському селищі на цей час перевищує сто осіб, багато спортсменів змушені сидіти у своїх номерах в самоізоляції. Режим надзвичайної ситуації в Токіо продовжили до 22 серпня, тобто до закінчення Паралімпійських ігор.
Участь у літніх Олімпійських іграх візьмуть 11300 спортсменів з 207 країн. Олімпіада триватиме до 8 серпня. До цього часу спортсмени з понад 200 країн розіграють між собою 339 комплектів нагород.
У програму Ігор у Токіо додали п'ять нових видів спорту - бейсбол і софтбол, карате, серфінг, скелелазіння і скейтбординг, які в цілому дають 34 нових дисципліни. Також в Олімпіаді в Токіо бере участь рекордна кількість жінок - 48,8%.
Україну на цьогорічних змаганнях представлятимуть 157 олімпійців у 30 дисциплінах. Українці виступатимуть у 26 видах спорту. А найкращих результатів Україна очікує передусім від дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, фехтування, стрибків у воду, академічного веслування, боксу, гімнастики, синхронного плавання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
природа, фестивали, карантин, медицина, технологии, фотопроект, марш, Майдан, Верховная Рада, культура, Польша, обстрелы, Путин, архитектура, юмор, путешествия, Дмитрий Дятлов, стихийные бедствия, Бахмут, Шахтер, история, джаз, Динамо, полиция, солдат, искусство, пляжи, выставки, Александр Зубко, терроризм, футбол, пожары, передовая, зима, суд, музыка, США, политика, люди, город, Киев, Париж, Порошенко, мир, Россия, Китай, протесты, дизайн, Новый Год, пейзажи, женщины, военная техника, ЗСУ, митинги, фотоподборки, Киевщина, война, традиции, ДСНС, Львів, ВСУ, пандемия, выборы, мода, праздники, Київ, Зеленский, Нацгвардия, учения, фотография, портрет, фотоконкурсы, церковь, уикенд, Велика Британія, общество, коронавирус, спорт, автомобили, Крым, НАТО, #Євромайдан, туризм, дети, авиация, оккупация, корабли, ВМС, столкновения, соревнования, акции, живопись, самолеты, Сергей Смоленцев, сборная Украины, Одесса, Донбасс, животные, Україна, Війна