НОВИНИ ДНЯ: У травні Україна звільнила більше територій, ніж захопила Росія, - ISW  Росіяни дедалі менше вірять пропаганді та втомлюються від війни — The Atlantic  Все більше українців у Польщі повертаються додому або їдуть далі за кордоном  Росія почала ховати стратегічні А-50 у цивільних аеропортах Сибіру, - аналітики  Скасування проїзду за посвідченнями: як пенсіонери та ветерани платитимуть у транспорті по-новому  Путін відмовив Зеленському в переговорах і поплатився приниженням у Петербурзі — іноЗМІ  Робимо прискорювач компосту своїми руками: купа перегниє удвічі швидшевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.07.2021   Японія   BBC, Радіо Свобода, Associated Press, Reuters, Getty Images

У Токіо відкрилися Олімпійські ігри

У Токіо відкрили XXXII літні Олімпійські Ігри. Вони триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Відкриття Ігор відбулося на Олімпійському стадіоні при порожніх трибунах. На відкриття пустили лише обмежену кількість VIP-гостей. Ці обмеження застосували через коронавірус. Про початок Ігор оголосив імператор Японії Нарухіто.
Понад 80% населення країни вимагали або повторного перенесення Ігор, або їх повного скасування. Літні Ігри у Токіо мали відбутися у 2020 році, але через пандемію їх перенесли. Кількість випадків зараження в Олімпійському селищі на цей час перевищує сто осіб, багато спортсменів змушені сидіти у своїх номерах в самоізоляції. Режим надзвичайної ситуації в Токіо продовжили до 22 серпня, тобто до закінчення Паралімпійських ігор.
Участь у літніх Олімпійських іграх візьмуть 11300 спортсменів з 207 країн. Олімпіада триватиме до 8 серпня. До цього часу спортсмени з понад 200 країн розіграють між собою 339 комплектів нагород.
У програму Ігор у Токіо додали п'ять нових видів спорту - бейсбол і софтбол, карате, серфінг, скелелазіння і скейтбординг, які в цілому дають 34 нових дисципліни. Також в Олімпіаді в Токіо бере участь рекордна кількість жінок - 48,8%.
Україну на цьогорічних змаганнях представлятимуть 157 олімпійців у 30 дисциплінах. Українці виступатимуть у 26 видах спорту. А найкращих результатів Україна очікує передусім від дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, фехтування, стрибків у воду, академічного веслування, боксу, гімнастики, синхронного плавання.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Війна, терроризм, Польша, Бахмут, Сергей Смоленцев, Дмитрий Дятлов, сборная Украины, автомобили, уикенд, полиция, Карпаты, Путин, Киев, Київ, авиация, столкновения, фестивали, животные, НАТО, фотоподборки, мода, футбол, медицина, юмор, Нацгвардия, оккупация, выставки, люди, солдат, туризм, Зеленский, путешествия, митинги, живопись, Киевщина, Одесса, Донбасс, Россия, ЗСУ, фотография, церковь, зима, джаз, передовая, традиции, женщины, учения, самолеты, технологии, искусство, коронавирус, #Євромайдан, стихийные бедствия, выборы, мир, Україна, пандемия, дизайн, ДСНС, пляжи, фотоконкурсы, соревнования, суд, Новый Год, США, военная техника, общество, Китай, фотопроект, Верховная Рада, Майдан, город, праздники, акции, пейзажи, дети, природа, политика, Львів, марш, карантин, история, Велика Британія, портрет, культура, ВСУ, Александр Зубко, корабли, Париж, музыка, ВМС, Порошенко, протесты, пожары, война, архитектура, обстрелы, Динамо, спорт, Шахтер