НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
19.10.2021   Україна   Міністерство охорони здоров'я

Covid в Україні: МОЗ показало фото з лікарень

Міністерство охорони здоров'я України: "З 27 488 людей, яких було госпіталізовано з коронавірусною хворобою в Україні з 11 по 17 жовтня 2021 року, 25 893, або 94,2%, не отримали жодної дози антиковідної вакцини, про що свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData.
Нагадаємо, що найбільш ефективно імунітет виробляється після 2-ї дози вакцини, яку слід отримати у рекомендований інтервал. Цей інтервал становить для:
CoronaVac/Sinovac — 14-28 днів
Comirnaty/Pfizer — 21 день
Moderna — 28 днів
AstraZeneca  — 4-12 тижнів
За 11-17 жовтня щеплення отримали 762 352 людини. Усього станом на 18 жовтня принаймні однією дозою антиковідної вакцини щепилися 8 065 760 осіб, двома дозами – 6 573 564 особи.
На статистику захворюваності серед вакцинованих можуть впливати підроблені документи про щеплення. Людина з придбаним сертифікатом має високі шанси потрапити в лікарню та померти від COVID-19, хоча всі вважатимуть, що вона вакцинована. Це підриває довіру до ефективності вакцини.
Тому Міністерство охорони здоров’я просить українців, які знають про випадки підробки таких документів, повідомляти про них у поліцію або до контакт-центру МОЗ".
Фото надані UNICEF Ukraine, фотограф — Євгеній Малолєтка

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоподборки, Карпаты, природа, оккупация, АТО, портрет, парады, мода, ДСНС, марш, война, #Євромайдан, Путин, выставки, культура, история, животные, фестивали, Киев, ВСУ, Порошенко, Майдан, Одесса, Зеленский, архитектура, туризм, Новый Год, тест-драйв, Александр Зубко, юмор, Шахтер, столкновения, акции, музыка, полиция, дети, ЗСУ, Львів, знаменитости, пейзажи, праздники, сборная Украины, политики, искусство, традиции, заводы, Верховная Рада, дизайн, Динамо, ВМС, автомобили, авиация, фотоконкурсы, живопись, мир, зима, корабли, выборы, НАТО, политика, стихийные бедствия, пожары, спорт, уикенд, медицина, Россия, пляжи, церковь, карантин, солдат, Донбасс, женщины, город, коронавирус, технологии, религия, учения, суд, показы, футбол, экология, общество, депутаты, передовая, Крым, люди, Нацгвардия, митинги, Дмитрий Дятлов, США, Сергей Смоленцев, соревнования, путешествия, Лига Чемпионов УЕФА, самолеты, пандемия, фотопроект, фотография, протесты, Китай