НОВИНИ ДНЯ: Скандал із нафтопроводом "Дружба": в Угорщині зробили різку заяву, Україна відповіла  Зірки радять діяти: гороскоп на тиждень з 16 по 22 березня для всіх знаків зодіаку  Рекорд з початку війни: ціни на нафту РФ злетіли через конфлікт на Близькому Сході  Гороскоп на 17 березня для всіх знаків зодіаку: де чекати підтримки та важливих новин  Обрізання абрикоса навесні — як і коли це правильно робити  Погода на 17 березня: де в Україні очікуються дощі і нічний мороз  Для цього немає жодної причини: Трамп заявив, що не готовий оголосити перемогу над Іраномвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
17.11.2021   Боснія і Герцеговина   BBC, Getty Images, ua-football.com, УАФ, football24.ua

Збірна України перемогла Боснію і вийшла в плей-оф відбору на ЧС-2022

Збірна України з футболу з рахунком 2:0 у напруженому матчі обіграла команду Боснії і Герцеговини у гостьовому матчі відбору на Чемпіонат світу 2022 року в Катарі. У жовтні під час домашнього матчу у Львові українські футболісти не змогли втримати перемогу над Боснією, гра тоді завершилася з рахунком 1:1.
Жеребкування стадії плей-оф відбудеться 26 листопада, а матчі пройдуть у березні 2022 року. Серед потенційних суперників України - Італія, Португалія, Швеція, Вельс і Шотландія. Росію на цьому етапі розведуть з Україною.
Ця перемога, а також результат матчу Фінляндії та Франції, дозволили Україні з другого місця вийти з групи й отримати право поборотись за путівку на Чемпіонат світу в стикових матчах плей-оф. Після матчу президент федерації футболу Андрій Павелко заявив, що завтра в.о. тренера збірної Олександра Петракова призначать повноцінним керівником збірної.
Перший тайм Україна домінувала, проте не змогла відкрити рахунок. Другий тайм також розпочався з атак українців, а на 58-й хвилині Олександр Зінченко все ж зумів пробити ворота боснійців. А вже на 79-й хвилині Артем Довбик, який щойно вийшов на заміну, вийшов один на один з воротарем і забив другий м'яч - вирішив долю матчу. Після цього боснійці вже не зуміли нічого протиставити українцям. Але загалом матч був надзвичайно нервовим і голкіпер Георгій Бущан кілька разів витягав м'яч майже з лінії воріт.
Паралельно відбувався матч Фінляндія - Франція у Гельсінкі, результат якого теж визначав збірну, яка пройде до плей-оф. Адже Фінляндію, яка випереджала на два очки збірну України перед матчем, влаштовувала навіть нічия з французами, які з першим місцем в групі вже забезпечили собі участь у ЧС-2022. В підсумку Франція обіграла фінів 2:0. Саме завдяки перемозі французів українці зможуть зіграти у плей-оф, адже врешті Україна у боротьбі за друге місце випередила Фінляндію на одне очко.
За підсумками восьми матчів, зіграних у відбірковому турнірі, українська збірна жодного разу не програла, два матчі (з Фінляндією у жовтні цього року і зараз із Боснією) виграла і шість разів зіграла внічию. За цю серію нічиїх українську команду жартома навіть хотіли номінувати на нобелівську премію миру.
В підсумку у турнірній таблиці групи D, в якій змагалася Україна, Франція посіла перше місце з 18 очками, Україна - друге з 12, Фінляндія - третє з 11, а далі йдуть Боснія і Герцеговина та Казахстан.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
обстрелы, Донбасс, акции, учения, Дмитрий Дятлов, Новый Год, протесты, природа, ЗСУ, спорт, церковь, туризм, Россия, Київ, Нацгвардия, война, технологии, митинги, Україна, медицина, политика, пейзажи, Китай, путешествия, столкновения, США, автомобили, Порошенко, выставки, соревнования, мир, ВМС, солдат, Верховная Рада, праздники, авиация, уикенд, карантин, люди, стихийные бедствия, зима, НАТО, коронавирус, выборы, Крым, живопись, передовая, военная техника, мода, сборная Украины, Александр Зубко, Майдан, город, самолеты, портрет, музыка, полиция, фотопроект, Сергей Смоленцев, фотография, экология, фотоподборки, культура, Зеленский, Путин, Львів, футбол, марш, архитектура, пляжи, корабли, Киев, фестивали, Одесса, терроризм, Динамо, Бахмут, Киевщина, ВСУ, пандемия, ДСНС, животные, Шахтер, #Євромайдан, дизайн, традиции, Париж, джаз, общество, Польша, суд, оккупация, юмор, история, дети, искусство, фотоконкурсы, Війна, пожары, женщины