НОВОСТИ ДНЯ: Змінили тактику. В "Укренерго" дали оптимістичний прогноз щодо світла  Температура впаде на кілька градусів: синоптик назвала дату похолодання в Україні  "Друга трансформаторна армія": Данілов висловився про атаки РФ по ГЕС та ТЕЦ  "Не було би стільки жертв": Путін заявив, що Донбас треба було захопити у 2014 році  Профанацію з "пунктами незламності" ніхто не пробачить. Зеленський розкритикував мерію Києва  Україну накрив чорноморський циклон: синоптик розказав, що буде з погодою  NASA показало, який вигляд з космосу мала Україна під час блекаутувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
15.12.2021   Бельгія   Офіс Президента України

Участь Президента України в шостому саміті Східного партнерства. Офіційний репортаж

У межах візиту до Брюсселя Володимир Зеленський проводить низку двосторонніх зустрічей з лідерами держав – членів ЄС та країн-партнерів, керівництвом Європейського Союзу та Генеральним секретарем НАТО.
Президент України зустрівся з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Співрозмовники скоординували позиції перед проведенням шостого саміту Східного партнерства. Глава держави наголосив на важливості визначення стратегічних цілей Східного партнерства, зокрема щодо відносин між Європейським Союзом та державами «Асоційованого тріо». Володимир Зеленський акцентував на тому, що стратегічною метою України у відносинах з Євросоюзом є набуття повноправного членства. У цьому зв’язку наша держава очікує на визнання своєї європейської перспективи з боку ЄС.
Також Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глава Української держави подякував за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та звернувся щодо можливості долучення Азербайджану до процесу звільнення незаконно утримуваних осіб. Зеленський також акцентував увагу на транспортно-логістичному потенціалі співпраці між країнами, зокрема на необхідності активізації роботи для реалізації транзиту вантажів за маршрутом Європа – Кавказ – Азія з використанням залізничного та морського транспорту. Президент України нагадав про позитивний досвід співпраці нашої держави з азербайджанськими компаніями у спорудженні автомагістралей та транспортних розв’язок у межах Національної програми «Велике будівництво».
У межах участі в саміті Східного партнерства Президент України Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Словенії Янез Янша підписали Декларацію про підтримку європейської перспективи нашої держави. Документ визначає пріоритетні напрями співпраці між Україною та Республікою Словенія у межах стратегічного курсу нашої держави на набуття повноправного членства у Європейському Союзі.
Крім того, Зеленський взяв участь у зустрічі з лідерами держав – членів ЄС та асоційованих країн-партнерів. Захід відбувся за ініціативою Президента Литви Гітанаса Наусєди. Напередодні шостого саміту Східного партнерства лідери України, Грузії та Молдови представили своє бачення пріоритетів подальшого розвитку відносин держав «Асоційованого тріо» з Європейським Союзом. Глава Української держави наголосив, що «Асоційоване тріо» має в перспективі стати новою хвилею розширення Євросоюзу.
На полях саміту Східного партнерства Президент України провів зустріч з Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Лідери обговорили актуальні питання українсько-французької співпраці, зокрема реалізацію важливих міжурядових домовленостей щодо спільних економічних проектів, яких було досягнуто за підтримки глав двох держав.
Також Володимир Зеленський провів зустріч з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом. Зеленський привітав Олафа Шольца з обранням на посаду та побажав успіхів і плідної співпраці новому коаліційному уряду Німеччини.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
оккупация, путешествия, уикенд, АТО, самолеты, люди, автомобили, показы, выставки, фотография, портрет, фотоконкурсы, Порошенко, спорт, Китай, коронавирус, политики, солдат, пейзажи, соревнования, искусство, дизайн, авиация, общество, Верховная Рада, протесты, корабли, мода, традиции, юмор, живопись, стихийные бедствия, музыка, фотоподборки, обстрелы, Майдан, зима, Донбасс, фотопроект, Одесса, акции, столкновения, дети, визиты, Карпаты, архитектура, пожары, передовая, ВСУ, митинги, сборная Украины, Шахтер, футбол, суд, учения, экология, ВМС, Динамо, культура, ДСНС, война, карантин, Крым, НАТО, парады, военная техника, выборы, история, природа, Сергей Смоленцев, женщины, Зеленский, Нацгвардия, Россия, США, Дмитрий Дятлов, мир, пандемия, знаменитости, полиция, Киевщина, политика, фестивали, праздники, #Євромайдан, тест-драйв, Александр Зубко, пляжи, Новый Год, Киев, ЗСУ, город, Львів, технологии, туризм, животные, Путин, церковь, марш, Польша