НОВИНИ ДНЯ: Від мінусів та снігу до потепління: яка погода буде в Україні завтра і коли може покращитись  "Це феноменально": екіпаж NASA побачив на Місяці те, що неможливо помітити з Землі  Удари по терміналах РФ на Балтиці завдали колосальних збитків: названо суму  В Україні стрімко старіє населення: демограф попередив про наслідки  Росія неспроможна захистити тил: удари по НПЗ викрили критичні прогалини у ППО окупантів — ISW  Готуйте гаманці: дві категорії продуктів відчутно здорожчають у квітні  В Україні 6 квітня дощитиме, вдень прогріє до +20°всі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
15.06.2022   Польща   Євген Кравс

Ліга націй. Збірна України в Лодзі зіграла внічию з командою Ірландії

Підопічні Олександра Петракова провели свій заключний червневий поєдинок, в якому не зуміли перемогти команду Ірландії. У попередніх двох матчах Ліги націй синьо-жовті здобули шість очок — обіграли Ірландію в Дубліні (1:0) та розгромили Вірменію в Лодзі (3:0). 14 червня на стадіоні ЛКС наша команда знову зустрілася з ірландцями.
Порівняно з попередньою грою Олександр Петраков зробив чотири зміни в стартовому складі. Зокрема, повернувся в «основу» Ярмоленко, місце у воротах зайняв Різник — другий матч за збірну для Дмитра (зазначимо, що напередодні кар'єру в національній команді завершив ветеран Пятов), а поза заявкою залишилися Піхальонок та Яремчук, який отримав травму.
Перший тайм пройшов за рівної гри та переваги українців у контролі м’яча. На 11-й хвилині з-за меж штрафного приклався до м’яча Маліновський — голкіпер виручив. Ірландці відповіли ударом Парротта головою повз ціль після навісу Найта. На 22-й хвилині Миколенко скористався закиданням із глибини та пробив із меж штрафного, але Келлехер знову був на висоті.
У середині стартової 45-хвилинки нашу команду спіткали неприємності. Спершу через травму Маліновський поступився місцем на полі Мудрику. А на 31-й хвилині Коллінз здійснив перехоплення, випередивши Довбика, пройшов по центру крізь кількох візаві та пробив повз Різника, відкривши рахунок.
До перерви українці відзначилися хіба що неточним ударом Караваєва після передачі Мудрика. Класним сейвом після удару Найта із середньої дистанції запам'ятався Різник.
Утім, синьо-жовті зробили висновки після невдалого першого тайму й одразу по перерві забили. Швидкісна контратака господарів завершилася прострільною передачею Ярмоленка на Довбика, який спокійно переправив м’яч у ворота.
Та в діях наших футболістів вистачало браку, чим користувалися ірландці, які регулярно отримували простір. Ударом повз ціль відзначився Парротт, після пострілу Найта виручив Різник. Українці відповіли прострілом Миколенка, який ніхто не зумів завершити. Пізніше Гуріхан здалеку пробив вище воріт.
Під кінець зустрічі синьо-жовті більше володіли м’ячем, але фізично підсіли. Команди обмежилися мінімумом моментів, тож матч завершився нічиєю. 1:1. Попри це, підопічні Олександра Петракова зберегли лідерство у своїй групі.
(с) Прес-служба АФУ

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
архитектура, обстрелы, соревнования, суд, Донбасс, дизайн, Львів, город, дети, музыка, церковь, мир, корабли, портрет, зима, Порошенко, передовая, Китай, Динамо, путешествия, природа, традиции, юмор, митинги, протесты, Шахтер, визиты, сборная Украины, фестивали, общество, США, авиация, НАТО, Киев, война, Киевщина, военная техника, политика, Париж, Россия, люди, уикенд, культура, Александр Зубко, Новый Год, Верховная Рада, фотоподборки, животные, джаз, искусство, мода, Війна, Зеленский, фотография, ЗСУ, медицина, история, Одесса, ДСНС, туризм, Нацгвардия, самолеты, Майдан, Дмитрий Дятлов, живопись, марш, пандемия, Путин, стихийные бедствия, выборы, пляжи, спорт, автомобили, терроризм, технологии, оккупация, столкновения, фотопроект, солдат, ВМС, фотоконкурсы, футбол, карантин, пожары, Київ, Сергей Смоленцев, выставки, Україна, акции, ВСУ, коронавирус, праздники, Велика Британія, полиция, женщины, Бахмут, учения, #Євромайдан, Польша, пейзажи