НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку купатимуться в грошах найближчим часом: хто зірве куш  Удар по танкеру в Ростові-на-Дону: ЗМІ дізнались наслідки атаки  Рішення, яке розлютить Путіна: чи вистачить сміливості у ЄС забрати заморожені мільярди Росії  Зеленський заявив, що його звернення з Куп’янська вплинуло на переговори зі США  Зеленський назвав головну умову виборів в Україні  Як притягнути удачу 2026 року: поради від астрологині  Путін обізвав європейських політиків "свинями", - Reutersвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
20.04.2025   Україна, Київ   Контракти, OBOZ.UA, Олександр Ранчуков (1943-2019, Київ) – український фотограф

Життя без прикрас: як насправді виглядав Київ та його мешканці у 1970-80-х роках. Архівні фото

На офіційних знімках радянських часів Київ – зелене місто, з чудовою архітектурою та усміхненими мешканцями. Проте, завдяки роботам українського фотографа Олександра Ранчукова ми можемо побачити іншу столицю та її мешканців, якими вони були у 1970-1980-тих роках.

Фото опублікували на сторінці спільноті "Клуб корінного киянина" в соцмережі Facebook. Митець вміло передав настрої тієї епохи. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

"1970-1980-ті роки. Київ очима вуличного фотографа Олександра Ранчукова. Це не Київ з листівок, які показують тільки гарні види, це реальне життя... Життя без прикрас, як воно було насправді", – додали в спільноті.

Олександр Ранчуков (1943-2019, Київ) – український фотограф. Навчався у Київському політехнічному інституті та Інституті журналістської майстерності в Києві. Працював фотографом в Науково-дослідницькому інституті теорії та історії архітектури і містобудування (1978 - 1996). Співпрацював з численними архітектурними журналами.

Нагадаємо, Труханів острів у наші дні – відоме місце відпочинку мешканців Києва, де є пляжі, зокрема й нудистській. Проте мало хто знає, що приймати сонячні ванни "у чому матір народила" тут почали ще в 1918 році.

Як повідомляв OBOZ.UA, у першій половині 20-го століття з Києва до Броварів можна було доїхати без пересадок. Для цього існував спеціальний бензотрамвай, який сполучав середмістя столиці та Поштову площу.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
коронавирус, США, люди, природа, праздники, Александр Зубко, культура, фотография, пожары, учения, Порошенко, Донбасс, история, Київ, столкновения, военная техника, джаз, автомобили, музыка, выставки, НАТО, медицина, мир, Львів, Війна, солдат, путешествия, акции, обстрелы, искусство, пейзажи, #Євромайдан, уикенд, фотоподборки, война, фестивали, туризм, женщины, юмор, стихийные бедствия, сборная Украины, оккупация, ЗСУ, передовая, Верховная Рада, Одесса, марш, Париж, самолеты, соревнования, ДСНС, суд, фотоконкурсы, Динамо, Шахтер, Карпаты, Майдан, карантин, Россия, живопись, дети, общество, Дмитрий Дятлов, технологии, Зеленский, фотопроект, терроризм, пляжи, ВМС, церковь, портрет, футбол, Україна, политика, животные, город, полиция, экология, протесты, традиции, Киевщина, Путин, мода, Бахмут, Польша, Новый Год, Китай, Сергей Смоленцев, митинги, зима, авиация, выборы, Нацгвардия, ВСУ, дизайн, спорт, корабли, Киев, архитектура, пандемия