НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зірвуть джекпот до кінця березня-2026  Зеленський звернувся до Трампа: що попросив президент України  Фронти Кремля "валяться", але у Путіна інший план: в Politico пояснили задумку диктатора  Зеленський звинуватив Путіна в маніпуляціях із Трампом  Угорщина дала задню щодо електрики Україні: з’явилася нова причина  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правилавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.06.2025   Україна, Київ   OBOZ.UA, Контракти

У мережі показали, який вигляд мав Андріївський узвіз та Поділ у Києві 1970-1980-х років

Старі фотографії є неймовірною можливістю зазирнути в історію Києва. Завдяки праці фотомитця Олександра Пермінова ми можемо побачити столицю 1970-1980-х років – такою вона залишилась лише в пам'яті старшого покоління. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

Унікальні знімки були опубліковані на сторінці Олени Насирової в соцмережі Facebook. Більшість будівель не збереглась до наших днів.

"Років вісім тому моя близька подруга, відома архітектурознавиця Наталя Кондель-Пермінова, надала видавництву "ВАРТО" для сканування велику колекцію світлин свого покійного чоловіка, непересічного фотомитця Олександра Пермінова, який виконав багато світлин Києва 1970-1980-х років", – йдеться в повідомленні.

Як зазначила киянка, завдяки роботам фотографа ми можемо побачити Андріївський узвіз і його дворики того часу. Зараз це все стало історією і збереглося лише в пам'яті старшого покоління.

Нагадаємо, у 1938 році в Києві розпочалось будівництво двох залізничних тунелів під річкою Дніпро, які у наші дні більш відомі як "сталінське метро". Їх спорудження так і не було завершено через початок Другої світової війни, але завдяки невідомому фотоаматору ми можемо побачити, який вигляд вони мали у 1943 році.

Як повідомляв OBOZ.UA, у самому центрі Києва можна знайти унікальний льох, який збудували у 1713 році для Михайлівського Золотоверхого монастиря. Він не тільки зберігся до наших днів, але й досі виконує свою функцію.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
полиция, учения, Порошенко, Александр Зубко, джаз, искусство, Китай, военная техника, футбол, технологии, Війна, автомобили, Киевщина, Россия, ВСУ, сборная Украины, обстрелы, митинги, медицина, Дмитрий Дятлов, спорт, Париж, солдат, авиация, Майдан, природа, коронавирус, Верховная Рада, Зеленский, НАТО, #Євромайдан, мир, протесты, портрет, Бахмут, Донбасс, общество, Львів, путешествия, корабли, Польша, акции, выборы, ДСНС, дети, США, фотография, пляжи, передовая, живопись, фотоподборки, Нацгвардия, ВМС, люди, Новый Год, зима, Велика Британія, самолеты, церковь, соревнования, Путин, музыка, Київ, пейзажи, политика, юмор, Шахтер, дизайн, традиции, фотопроект, выставки, туризм, фестивали, Сергей Смоленцев, ЗСУ, фотоконкурсы, город, терроризм, мода, культура, уикенд, Одесса, животные, праздники, стихийные бедствия, Україна, карантин, визиты, война, архитектура, Динамо, история, пожары, пандемия, женщины, суд, марш, столкновения, Киев, оккупация