НОВИНИ ДНЯ: Усі справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору на початку червня  Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі "бунту" — аналіз ISW  Дизель на АЗС може подешевшати на 7-10 гривень: коли чекати нових цін  Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір  У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози  Путін приїхав в гості до союзника з кулеметником на броньовику   Негода атакує : які області накриють шквали, а де вдарять грозивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.07.2025   Україна, Київ   OBOZ.UA, Контракти

Десь трохи втомлений, але рідний: який вигляд мав Київ у 1960-х на фотографіях Ірини Пап

Роботи відомої української фотомайстрині Ірини Пап неймовірно передають різні моменти життя Києва. Красу міста ми можемо роздивитися в серії фото 1960-х років. Пише OBOZ.UA. Про це повідомляють Контракти.UA.

Знімки опублікували у Telegram-каналі спільноти "Київ, жива історія". Можна побачити, якими раніше були відомі столичні локації.

"Київ 1960-х років на плівці: місто очима Ірини Пап. Тут Київ – живий, теплий, десь трохи втомлений, але рідний. Центр, трішки Лівий берег і дуже багато духу міста", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у 1938 році в Києві розпочалось будівництво двох залізничних тунелів під річкою Дніпро, які у наші дні більш відомі як "сталінське метро". Їх спорудження так і не було завершено через початок Другої світової війни, але завдяки невідомому фотоаматору ми можемо побачити, який вигляд вони мали у 1943 році.

Позагоряти на пляжі – улюблений вид літнього відпочинку мешканців та гостей Києва. Завдяки відомому фотографу Борису Градову ми можемо побачити, що такі пляжі в Гідропарку в 1980-х роках були буквально "забиті" відпочивальниками.

Як повідомляв OBOZ.UA, у самому центрі Києва можна знайти унікальний льох, який збудували у 1713 році для Михайлівського Золотоверхого монастиря. Він не тільки зберігся до наших днів, але й досі виконує свою функцію.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Китай, терроризм, пандемия, технологии, мода, туризм, коронавирус, политика, общество, зима, животные, визиты, фотоподборки, полиция, Путин, марш, митинги, Александр Зубко, Новый Год, дети, фотопроект, Польша, Зеленский, пожары, фотоконкурсы, уикенд, юмор, Киевщина, оккупация, Верховная Рада, самолеты, соревнования, пляжи, Дмитрий Дятлов, Майдан, столкновения, выставки, #Євромайдан, Динамо, путешествия, карантин, Донбасс, Львів, Нацгвардия, женщины, стихийные бедствия, США, портрет, ДСНС, история, Україна, мир, ВСУ, автомобили, культура, город, Шахтер, живопись, искусство, корабли, фотография, традиции, сборная Украины, медицина, солдат, авиация, учения, Порошенко, футбол, Велика Британія, Россия, люди, Одесса, ВМС, обстрелы, передовая, война, суд, фестивали, Париж, Сергей Смоленцев, дизайн, акции, военная техника, пейзажи, музыка, выборы, спорт, архитектура, церковь, НАТО, Бахмут, праздники, Киев, природа, Київ, Війна, протесты, ЗСУ, джаз