НОВИНИ ДНЯ: Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  «Недоторканних» не буде»: Драпатий почав масштабний аудит у ЗСУ та зробив жорстку заяву  Токаєв закликав Путіна «заморозити війну» в Україні: у Києві зробили несподівану заяву  Цей знак зодіаку оберігають одразу чотири янголи: кого так люблять вищі сили  "Це треба зупиняти": Токаєв несподівано звернувся до Путіна через війну в Україні  Тепло і дощі з грозами: якою буде погода в Україні 26 липня  Який одяг не можна прати в гарячій воді: експерт назвав 5 основних речейвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі

Яскраві фарби та мальовничі краєвиди: чим восени вражає Володимирська гірка у Києві

Осінь – прекрасний час для прогулянок Володимирською гіркою.

Київ – це місто з чималою кількістю парків та лісових зон, тож фактично мешканці та гості будь-якого району української столиці можуть знайти собі чудове місце для осінніх прогулянок. Пише УНІАН. Про це повідомляють Контракти.UA.

І одне з таких місць розташоване в самому серці Києва – це парк "Володимирська гірка" неподалік від Майдану Незалежності. Заклали його у першій половині 19 століття, а у 1972 році він отримав статус парка-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

У 2019 році було проведено масштабну реконструкцію парку: з'явилися нові альтанки, оглядові майдачики, доріжки, лавки тощо.

Загалом на Володимирській гірці приємно гуляти, і з неї також можна потрапити на скляний міст, а далі перейти на Арку Свободи українського народу. Або ж можна вийти до фунікулеру, Михайлівського золотоверхого монастиря, Андріївської церкви та Андріївського узвозу.

І головне – прогулюватися парком можна абсолютно безкоштовно.

Інші ідеї для осінніх прогулянок у Києві

Як раніше повідомляв УНІАН, восени також дуже приємно гуляти парком "Феофанія" на півдні Києва. Вартість входу для дорослих – 60 гривень.

Також неподалік розташований музей просто неба у Пирогові, де окрім милування природою також можна дізнатися більше про традиційну українську архітектуру. Вартість входу для дорослих – 150 гривень.

Ближче до центру киян та гостей міста восени готовий приймати ботсад імені Гришка, з його величезною територією і тропічною оранжереєю, де можна погрітися. Вартість входу для дорослих – 150 гривень (доступ до оранжереї оплачується додатково).

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
культура, НАТО, Бахмут, футбол, Польша, карантин, военная техника, автомобили, митинги, медицина, джаз, ВМС, путешествия, выставки, протесты, пейзажи, город, Дмитрий Дятлов, животные, фестивали, мода, солдат, Майдан, соревнования, дизайн, пляжи, традиции, Київ, суд, Росія, уикенд, акции, фотоконкурсы, Одесса, Китай, Александр Зубко, оккупация, передовая, Порошенко, Париж, люди, столкновения, Зеленский, Верховная Рада, Донбасс, технологии, Новый Год, портрет, мир, Велика Британія, искусство, музыка, война, Україна, зима, Киевщина, ЗСУ, авиация, ВСУ, #Євромайдан, Динамо, марш, полиция, история, Путин, Киев, фотоподборки, женщины, сборная Украины, Львів, Сергей Смоленцев, Россия, самолеты, Шахтер, юмор, Війна, дети, выборы, коронавирус, архитектура, ДСНС, фотопроект, пожары, обстрелы, живопись, фотография, церковь, праздники, туризм, корабли, пандемия, спорт, стихийные бедствия, природа, терроризм, Нацгвардия, общество, США, политика, учения