Интернет-пользователи высмеяли в фотожабах побег Владимира Путина с G20 и его объятия с коалой.
Якщо ви ще не побували у Парижі або сумуєте за його неповторним шармом, не поспішайте пакувати валізи — у Києві є своє маленьке "французьке" диво. Площу Івана Франка в Печерському районі столиці України часто називають "Київським Парижем".
20 червня на території Національного Ботанічного саду ім.М.М.Гришка пройшов перший день найбільшого в Україні фестивалю етнічної музики. Перші виступи почалися близько другої години на сцені, яка була встановлена біля алеї каштанів, там, де дзвіниця. Ця територія позначена на карті фестивалю як Дитяча галявина. Тут виступали творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва і було дуже людно.
Старі фотографії залишаються для нас унікальної можливість побачити красу Києва. Наприклад, на серії світлин кінця XIX – початку XX століття, можна впізнати знайомі місця.
Такі слова перед початком постановки промовив зі сцени її режисер Віталій Сініков. А йшлося про популярну в українських театрах оперету «Гуцулка Ксеня». Виросла вона з однойменної пісні, хіту на всі часи, і саме за мотивами цієї оперети у 2019 році було знято фільм, що став подією у вітчизняному кінематографі. Але ж твір від початку театральний, він йде на різних сценах і трактується досить вільно.
Російські окупанти вдарили по багатоповерхівці в Солом'янському районі Києва балістичною ракетою. Під завалами опинилися люди.
29 травня, як і завжди, в головному приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» (Київ), відбулося відкриття XIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Він такий саме великий, як минулорічний та позаминулорічний: весь перший поверх заповнений, а зовні облаштована ділянка літературного саду та розгорнуто намет над вуличною сценою
22 травня в Українському домі відбулося відкриття виставки «ПроЗорі». На ній зібрано більше двохсот арт-об’єктів: живописних полотен, ескізів, скульптур, колажів, аплікацій, мультимедійних інсталяцій, а також фотографій архітектурних споруд та предметів оздоблення, які ще існують чи вже зникли. Їх авторами є відомі українські митці: Ада Рибачук та Володимир Мельніченко (спільні роботи підписували «АРВМ»), Федір Тетянич, Валерій Ламах, Флоріан Юр’єв.
Як і минулого разу — в Національному експоцентрі України (ВДНГ), у головному, першому корпусі. Як завжди, найбільше стендів виноробень (серед яких з’явилося кілька нових), далі за кількістю йдуть сироварні, далі — фудкорти, останні всі на вулиці. І трошки всіх інших: ятки сувенірів, аксесуарів, майданчики з розвагами. Такими, як живопис, рукоділля, ігрові розваги, концертна та (перед нею) танцювальна площадки.
Російські загарбники вдарили по відомому готельно-ресторанному комплексу Bartolomeo у Дніпрі. Внаслідок атаки заклад був знищений.
Агенти руху "АТЕШ" повідомляють про повний занепад суднобудівної галузі Севастополя. Заводи, які раніше працювали на потреби російського флоту, перетворилися на склади та ремонтні майданчики.
Кремль зробив ставку на терористичний тиск на українців — експерт про атаки "Шахедами"
влажность:
давление:
ветер:
Контракти.UA