Фото і Відео
Фоторепортажі
Самые курьезные свадебные фото 2015 года
Международное сообщество профессиональных свадебных фотографов (ISPWP) поделилось самыми комичными свадебными фото прошедшего года.
Международное сообщество профессиональных свадебных фотографов (ISPWP) поделилось самыми комичными свадебными фото прошедшего года.
6 травня в київському Будинку Архітектора в рамках «Тижня дизайну» відбувся концерт цієї легендарної київської групи. Колектив існує майже сорок років і став невід’ємною частиною самого Києва. Його склад змінюється, збільшується чи зменшується, якийсь час виступи можуть бути регулярними, раптом вони майже припиняються і пізніше виникають на новому місці. Концерти великим складом нечасті і збирають своєрідний клуб шанувальників, в якому майже всі знайомі. Участь в Ukrainian Design & Innovation Week не є випадковою, тому що від перших днів колектив активно співпрацює з художниками: колись це виставки, що поєднані з концертами, колись — художньо-музичні перформенси.
Найкоротший парад у житті Путіна: без військового пафосу, з відключеннями Інтернету та в ізоляції