НОВИНИ ДНЯ: "Чорна смуга" закінчується в житті цих знаків Зодіаку: на них чекає казка  Як Трамп може примусити Путіна до перемир’я: пояснення експерта  Проти "заплямованих" облич: скільки українців вимагають повної зміни влади після війни  Трамп зробив шокувальну заяву про масований обстріл України: реакція Конгресу США  Скільки коштував Кремлю удар по енергетиці України 3 лютого: шокувальні цифри ГУР  Юпітер виявився не таким, як вважалося раніше — що виявило нове дослідження вчених  Україна готує план Б на випадок, якщо гарантії безпеки виявляться нікчемними — Politicoвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
стихийные бедствия, Путин, оккупация, Шахтер, история, медицина, солдат, праздники, Сергей Смоленцев, мир, США, акции, марш, учения, Новый Год, автомобили, НАТО, женщины, Польша, Александр Зубко, Донбасс, Киевщина, Одесса, Динамо, ВМС, Киев, карантин, Нацгвардия, военная техника, Львів, туризм, Китай, Київ, Україна, обстрелы, искусство, Бахмут, юмор, культура, музыка, коронавирус, выставки, митинги, пейзажи, Війна, авиация, церковь, суд, #Євромайдан, самолеты, Россия, животные, Карпаты, традиции, уикенд, фотоподборки, передовая, футбол, Дмитрий Дятлов, пляжи, люди, корабли, ДСНС, Порошенко, выборы, спорт, Верховная Рада, Зеленский, ЗСУ, технологии, дизайн, город, фотопроект, политика, природа, джаз, война, фотоконкурсы, полиция, фотография, сборная Украины, пожары, мода, терроризм, протесты, портрет, Майдан, зима, Париж, ВСУ, путешествия, экология, столкновения, пандемия, общество, дети, фестивали, живопись, архитектура, соревнования