НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Росія замерзає, а Кремль мовчить: як клімат оголив слабке місце путінського режиму  72 години і США вступають у війну з РФ: Україна та Захід погодили сценарій на випадок зриву перемир'явсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
19.10.2016   Нові Петрівці, Київська обл., Україна   ngu.gov.ua

Нацгвардія проводить змагання серед українських снайперів

На базі Навчального центру НГУ, що в Нових Петрівцях, проходить другий відкритий чемпіонат Нацгвардії серед снайперських пар. 29 снайперських пар виборюватимуть звання “найкращої” протягом чотирьох днів. Змагання зібрали 19 команд з Національної гвардії України, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств. Для турніру Центром підготовки снайперів НГУ була розроблена унікальна програма, яка дає можливість всебічно та глибоко проаналізувати вміння бійців. Снайперські пари проходять випробування у практичній стрільбі військової та поліцейської спрямованості, тактичній підготовці та у практичному вирішенні різних ввідних у лісовій місцевості.
Інструктора центру відмічають що саме нацгвардійці які пройшли підготовку в гвардійських стінах є фаворитами змагань: “Наші хлопці пройшли модуль заснований на практичному досвіді гвардійців в АТО, вмінні світових фахівців та реалій сьогодення. Це не є пустими балачками: гвардійці показали високі показники не лише на всіх останніх турнірах, а й в реальному бою на сході держави”.
Турнір є цілодобовим: бійці власноручно розбивають місця перепочинку у лісовій місцевості і чекають на отримання умовного завдання, яке необхідно виконати у короткий проміжок часу.
- Умови максимально наближені до реальних, - розповідає один із учасників, - При собі ми маємо лише рюкзак з найнеобхіднішим. Ночуємо у лісі почергово, бо за умовами існує і диверсійно-розвідувальна група. Сьогодні о другій ранку отримали від “штабу” вказівку на виконання завдання. Наша група впоралася на “відмінно” і закінчила місію о 10-й годині.
За ці декілька днів бійці мають показати лише найкращі результати, аби отримати “Золото” та стати на найвищі сходинки призового п'єдесталу.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
город, протесты, животные, общество, Новый Год, праздники, Шахтер, музыка, Війна, ВМС, автомобили, Китай, Нацгвардия, Сергей Смоленцев, учения, природа, Одесса, Путин, Бахмут, Киев, фотоконкурсы, Карпаты, Майдан, карантин, марш, соревнования, искусство, Польша, живопись, портрет, путешествия, суд, ВСУ, пожары, корабли, Порошенко, пейзажи, военная техника, Россия, Александр Зубко, солдат, Киевщина, Динамо, оккупация, акции, ДСНС, пляжи, культура, история, зима, коронавирус, США, полиция, архитектура, спорт, война, Дмитрий Дятлов, мир, выставки, Зеленский, митинги, юмор, Україна, фотопроект, самолеты, Велика Британія, пандемия, Париж, традиции, фестивали, обстрелы, терроризм, церковь, джаз, авиация, Донбасс, фотоподборки, выборы, Київ, ЗСУ, стихийные бедствия, НАТО, сборная Украины, мода, фотография, Верховная Рада, передовая, футбол, Львів, дети, политика, медицина, столкновения, люди, уикенд, туризм, женщины, дизайн, технологии, #Євромайдан