НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку ось-ось отримають шанс на потужний прорив у кар’єрі  Кремль очікує, що українські удари по Москві не лише триватимуть, але стануть успішнішими — ISW  Дощі чи потепління: синоптик приголомшив прогнозом погоди в Україні на найближчі дні  Якими є збитки України від війни: в ОПУ шокували цифрою  Словаччина "перевзулась"?: Братислава заявила про збільшення постачання зброї Києву  Нова хвиля мобілізації в РФ "доб'є" економіку агресора, - розвідка  Країни Перської затоки отримають запрошення на саміт НАТО, - Bloombergвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.09.2017   США   voanews.com/ Тетяна Ворожко
26487 Метки:  США, компании, офисы, Facebook.

В офісі Facebook таки настав «комунізм» – як живуть та працюють у Кремнієвій долині

Журналіст "Голосу Америки" Тетяна Ворожко: "Під час поїздки до Каліфорнії я заїхала подивитися на містечко-штаб-квартиру (кампус) компанії Фейсбук. Як таких екскурсій там немає, але, маючи знайомого працівника, можна потрапити в середину. Менло-Парк, де знаходиться компанія, – десь в годині їзди від Сан-Франциско (35 хвилин без заторів, але таке буває тільки вночі). Пропустити – неможливо. Ось цей знак дає зрозуміти, що ви – на місці. Вхід – через будь-яку будівлю. Мій знайомий, Микита Сафроненко, який нещодавно приєднався до лав працівників Фейсбуку, вже чекав мене на вході будинку номер 10. Аби потрапити до кампусу, відвідувачам необхідно підписати договір про нерозголошення таємниць, які раптом можна дізнатися під час візиту. Далі тобі дають бейдж і ти опиняєшся… у Діснейленді для дорослих".

Загалом працюючи у компанії Фейсбук на кампусі в Менло-Парк можна ніколи з нього не виходити (особливо якщо жити в квартирному комплексі поруч, житло в якому для працівників субсидується компанією). Може це і добре. Але з іншого боку, закрадається думка: А чи не перетворилася компанія у своєрідний кокон, життя працівників якої максимально ізольовано від решти країни? І як це позначається на сприйнятті реальності рештою світу, яка, у значній мірі, створюється на наших сторінках у Фейсбук?

Також по всьому містечку розташовані автомати з їжею та напоями, а ще - полиці із закусками. Повечеряли ми в головній їдальні кампусу. Їжа – дуже смачна, а тістечко з інжиром виявилося просто феноменальним.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
карантин, коронавирус, юмор, акции, пляжи, солдат, Сергей Смоленцев, Китай, Динамо, Велика Британія, митинги, общество, военная техника, Бахмут, Зеленский, дизайн, туризм, политика, Порошенко, Киев, авиация, фотопроект, фотоподборки, музыка, люди, культура, Путин, Польша, Дмитрий Дятлов, джаз, путешествия, самолеты, история, животные, столкновения, терроризм, США, Шахтер, Київ, футбол, полиция, фотография, живопись, женщины, медицина, война, Александр Зубко, стихийные бедствия, Україна, НАТО, спорт, ДСНС, мода, сборная Украины, архитектура, Киевщина, дети, Россия, Новый Год, Донбасс, ВМС, пандемия, ВСУ, Львів, автомобили, фотоконкурсы, зима, пожары, протесты, пейзажи, соревнования, учения, традиции, фестивали, суд, портрет, марш, передовая, уикенд, Одесса, Майдан, выставки, искусство, мир, Війна, оккупация, обстрелы, Верховная Рада, праздники, выборы, церковь, природа, Париж, технологии, Нацгвардия, ЗСУ, корабли, экология, #Євромайдан, город