Фото и Видео
Фоторепортажи
28.09.2017   Винницкая обл., Украина   ДСНС України/ТСН/ Andrew Kravchenko/ Калиновка SOS/ Efrem Lukatsky

Калиновка: большая фотоподборка

Офіційно: "Ми не очікуємо подальшого розповсюдження пожежі на військових складах у Калинівці і зараз ліквідуємо останні осередки займання. Про це повідомив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час засідання воєнного кабінету, скликаного Президентом України Петром Порошенком.
За словами, Миколи Чечоткіна, наразі на місці надзвичайної ситуації в цілодобовому режимі продовжують працювати рятувальники, також в готовності перебуває авіація ДСНС, яка в разі необхідності відновить свою роботу.
Голова Служби також зауважив, що чимало зусиль було спрямовано на евакуацію населення. За його словами, всього було евакуйовано понад 30 тис. людей. Нині в Калинівці зосереджено 20 піротехнічних розрахунків – близько 100 людей особового складу і 40 одиниць техніки, які вже приступили до розмінування територій населених пунктів. “Гадаю, найближчими днями ми розмінуємо населені пункти, і населення зможе повернутися до нормальних умов життєдіяльності”, - зазначив Микола Чечоткін. Водночас Голова ДСНС додав, що також буде організована допомога органам місцевої влади в проведенні відновлювальних робіт".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пожары, #Євромайдан, самолеты, медицина, авиация, парады, Новый Год, религия, город, Майдан, заводы, дизайн, Донбасс, путешествия, зима, выборы, Киев, депутаты, живопись, АТО, Шахтер, учения, ДСНС, фотопроект, НАТО, экология, США, тест-драйв, фестивали, марш, столкновения, фотоконкурсы, коронавирус, сборная Украины, Путин, пандемия, женщины, фотоподборки, Дмитрий Дятлов, мода, люди, Нацгвардия, протесты, ВСУ, музыка, Россия, искусство, Порошенко, уикенд, пейзажи, Львів, солдат, культура, суд, карантин, церковь, футбол, пляжи, спорт, корабли, портрет, дети, природа, Александр Зубко, традиции, животные, Лига Чемпионов УЕФА, туризм, митинги, знаменитости, Карпаты, Одесса, показы, ВМС, автомобили, передовая, Зеленский, стихийные бедствия, юмор, Китай, досуг, полиция, выставки, технологии, война, Верховная Рада, политики, политика, Динамо, акции, общество, праздники, мир, ЗСУ, фотография, Сергей Смоленцев, оккупация, соревнования, архитектура, история