НОВОСТИ ДНЯ: Спека і грози, а подекуди град та шквали: прогноз погоди в Україні на середу, 29 червня  Джонсон про побоювання Генштабу Британії: війна не повинна вийти за межі України  Дуда повідомив, як світ повинен відповісти Путіну за обстріл ТЦ у Кременчуці  Макрон відреагував на ультиматуми РФ, які вона ставить Україні  Бюджетний рецепт рогаликів: миска солодощів всього за 120 грн  На ненависному Заході: у яких країнах живуть та навчаються діти російських чиновників  У Росії виникає все більше проблем на фронті, - голова Єврокомісіївсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
27.04.2018   Україна   Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ

Маруновий берет – це гордість: як десантники складають іспити на отримання берету

Військовослужбовці десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади провели символічний ритуал на носіння марунового берету. Адже маруновий берет це символ мужності, відваги та витривалості українського десанту.
- Маруновий берет, це не просто елемент форми одягу, його потрібно не лише заслужити, а й вибороти, здавши важкий «екзамен» на психологічну та фізичну стійкість. Основною цілю даного заходу було створення серед військовослужбовців стимулу до виховання високих моральних і вольових якостей десантника. До проведення іспиту були допущені усі військовослужбовці батальйону не залежно від віку та статі, – зазначив командир десантно-штурмового батальйону майор Олег Апостол.
Розпочався іспит рано вранці, адже десантникам належало подолати вісімнадцять кілометрів дистанції по пересіченій місцевості, з них біля десяти кілометрів марш кидок на час у складі підрозділу, долали військовослужбовці і психологічну смугу перешкод, було багато інших завдань таких, як перенесення умовного пораненого, перенесення вантажу. Разом з військовослужбовцями дистанцію долали досвідчені інструктори, які слідкували за дотриманням заходів безпеки. До фінішу дійшли усі, адже кожен десантник це міць та робота в команді, в команді Десантно-штурмових військ ЗС України.
Відразу після проходження завдання в урочистій обстановці командир батальйону вручив марунові берети особовому складу батальйону.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Крым, юмор, люди, Польша, коронавирус, Россия, Майдан, депутаты, зима, экология, пожары, полиция, история, фотоконкурсы, политика, дизайн, показы, пляжи, митинги, визиты, тест-драйв, дети, спорт, ВСУ, женщины, культура, выборы, Верховная Рада, карантин, политики, Зеленский, пандемия, Нацгвардия, традиции, уикенд, суд, корабли, мода, война, Одесса, США, общество, медицина, Киев, футбол, протесты, НАТО, автомобили, Новый Год, Александр Зубко, ВМС, город, ДСНС, самолеты, столкновения, архитектура, фотопроект, стихийные бедствия, передовая, Порошенко, акции, солдат, обстрелы, Львів, мир, Карпаты, авиация, фотоподборки, #Євромайдан, пейзажи, парады, Дмитрий Дятлов, путешествия, сборная Украины, искусство, праздники, портрет, живопись, фотография, технологии, учения, туризм, марш, Сергей Смоленцев, животные, оккупация, Путин, Динамо, фестивали, военная техника, музыка, Донбасс, Киевщина, ЗСУ, церковь, Шахтер, выставки, Китай, природа, соревнования