НОВИНИ ДНЯ: Росія цілеспрямовано б’є по Одещині: Зеленський зробив жорстку заяву щодо відповідальних за ППО  У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід  СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек  Мотивація попри війну: Соціологи пояснили, що допомагає українцям не втрачати сенс життя  Гроші будуть, але не російські: ЄС виділив Україні кошти, задіявши "план Б"  До України йдуть морози — прогноз погоди на Різдво  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloombergвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.05.2019   Київ, Україна   Дмитрий Дятлов

Сміх і тролінг – наша зброя: акція «Безсмертний Грут»

Партія «Демократична Сокира» вкотре потролила учасників акції «Безсмертний полк», цього року – ходою з портретами супергероїв всесвіту Marvel:
«Ми не любимо акцій, генеральним спонсором яких є партія Путіна і Путін особисто. Ми не любимо танців на кістках загиблих людей. І ще ми не любимо Росію і все, що з нею пов’язано. Як висновок з цих трьох тез – ми не любимо акцію «Бєссмєртний полк». Це пропагандистська акція країни-агресора. Ми не забуваємо своїх мертвих, і для того, аби не забувати, нам не потрібні демонстративні марші під кремлівські телекамери з політиками-реваншистами на чолі. Ми – проти.
Вже третій рік поспіль на 9 травня ми з друзями проводимо контр-акцію на протидію пропагандистським акціям Кремля. Кожного разу ми ставимо собі дуже просте завдання: висміяти проросійських організаторів «Бєссмєртного полка», розбити їхній пафос, зламати концепт танців на кістках, замінивши його на гумор, ганьбу та здоровий глузд. І нам це вдається. Бити пропагандистів – це додавати їм плюсів, робити картинку для Кремля. Висміяти їх, десакралізувати, наочно продемонструвати їхню жалюгідність – набагато ефективніше.
Ми організовуємо мирну протидію «Бєссмєртному полку», як ефективно робили до цього у Запоріжжі (акція «Безсмертний вовк» у 2017-му) і минулоріч у Києві (акція «Безсмертний орк»). Акція цього року має назву «Безсмертний Грут». Концепт залишається таким, яким був два роки поспіль: ми приносимо плакати інших героїв. Ми не проти того, аби згадувати ветеранів воєн. Але ми проти гібридних проросійських акцій під соусом «згадок». Сміх і тролінг – наша зброя, яка не раз доказувала власну ефективність. Герої MARVEL нам в цьому допоможуть:)».
Цього року акція відбулася відразу у декількох містах України: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
общество, культура, Україна, фотопроект, США, #Євромайдан, соревнования, обстрелы, джаз, праздники, футбол, Порошенко, сборная Украины, Верховная Рада, Новый Год, фестивали, Карпаты, музыка, карантин, технологии, коронавирус, Путин, Киевщина, митинги, авиация, Велика Британія, Майдан, животные, акции, город, фотография, фотоподборки, стихийные бедствия, Динамо, пандемия, женщины, пляжи, Нацгвардия, дизайн, Сергей Смоленцев, терроризм, медицина, церковь, суд, корабли, Київ, туризм, ЗСУ, оккупация, традиции, столкновения, пожары, Війна, Дмитрий Дятлов, Киев, путешествия, фотоконкурсы, архитектура, самолеты, ВМС, солдат, выборы, выставки, военная техника, Одесса, ВСУ, Бахмут, пейзажи, уикенд, мир, Львів, ДСНС, история, Россия, политика, Александр Зубко, протесты, Шахтер, живопись, Донбасс, передовая, учения, автомобили, люди, марш, НАТО, мода, спорт, Китай, природа, портрет, Польша, полиция, Париж, война, юмор, зима, Зеленский, дети, искусство