НОВИНИ ДНЯ: Справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчими днями: хто розбагатіє  Гроші закінчуються: Росія скорочує частину державних витрат  Путін заробляє на війні в Ірані: РФ отримує мільярди, яких вистачить на тисячі дронів щодня  "Жодної дружби": Зеленський розставив крапки над "і" у питанні миру з Росією  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Ірану  В Україні зросла кількість мільйонерів: в яких областях їх найбільшевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
10.05.2019   Чорне море   ВМС ЗС України

Ракетний катер «Прилуки» та британський корабель гідрографічної розвідки провели спільні навчання

Кожен візит кораблів НАТО до Одеси, це можливість для отримання додаткових знань і вдосконалення навичок взаємодії з нашими іноземними колегами. Ось і цього разу ракетний катер "Прилуки" провів низку тренувань PASSEX в акваторії Чорного моря з кораблем гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії. У ході спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО. Окрім цього, до тренувань залучався гелікоптер морської авіаційної бригади. Зокрема, морський багатоцільовий вертоліт М-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань. Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.
‒ Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного, ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.
Слід зазначити, що подібні навчання є черговим кроком на шляху поглиблення співробітництва флотів двох країн і підвищення рівня взаємосумісності, метою якої є зміцнення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
выставки, Донбасс, солдат, корабли, туризм, Польша, протесты, #Євромайдан, Киев, марш, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, портрет, Китай, Верховная Рада, путешествия, мир, оккупация, Війна, искусство, юмор, Киевщина, праздники, авиация, военная техника, пожары, США, ДСНС, архитектура, Одесса, дети, фотопроект, мода, НАТО, дизайн, столкновения, самолеты, пандемия, футбол, фестивали, люди, митинги, фотоконкурсы, пляжи, карантин, Новый Год, технологии, Шахтер, культура, Бахмут, женщины, Зеленский, уикенд, живопись, Сергей Смоленцев, город, коронавирус, автомобили, традиции, Александр Зубко, фотография, Київ, медицина, природа, церковь, Россия, ЗСУ, история, экология, политика, пейзажи, стихийные бедствия, Путин, джаз, фотоподборки, полиция, Париж, учения, животные, суд, передовая, Крым, Динамо, война, Майдан, выборы, Україна, спорт, терроризм, общество, Львів, соревнования, музыка, обстрелы, зима, ВМС, акции, ВСУ, Порошенко