НОВИНИ ДНЯ: Місяць у Тельці загострить емоції: гороскоп на 16 травня для всіх знаків зодіаку  Нарциси: коли садити цибулини, як доглядати та отримати пишне цвітіння щовесни  Молодик у травні 2026: Тельці - на порозі змін, Скорпіони - перед моментом істини  Як захистити капусту від білокрилки та чим підживити: народні методи, які завжди працюють  16 травня: церковне свято сьогодні, що поставити на стіл, щоб у домі водилися гроші  Кабачки можуть дати менше плодів: городників попередили про небезпечне сусідство  Гороскоп на 16 травня за картами Таро: Скорпіонам - контроль емоцій, Рибам - відпочиноквсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
27.05.2019   Київ, Україна   Радіо Свобода

Концерт «Океану Ельзи»: 360, кримські татари і війна

Концерт гурту «Океан Ельзи», приурочений до Дня Києва, пройшов 26 травня на території ВДНГ. Люди збиралися протягом 2 годин, серед глядачів – більшість молоді, які і «додали драйву». На концерт також приїхали учасники бойових дій на Донбасі, вони прибули із київського військового шпиталю, деякі з них спостерігали за сценою у спеціально обладнаних місцях для людей із обмеженими можливостями.
«Ми не маємо права опускати руки, стояти осторонь у цей момент. Ми мусимо робити кожен, на своєму місці, те, що наша країна потребує від нас», – сказав зі сцени Святослав Вакарчук, згадуючи українських військових, які обороняють країну від російської агресії. І присвятив їм пісню.
Святослав згадав і окупований Крим та підтримав кримськотатарський народ, який піддається репресіям окупаційною владою. Він згадав 1944 рік – коли народ примусово депортували із рідної землі. «Ми повернемося на рідну землю», – звернувся до кримськотатарського народу Вакарчук під час багатотисячного концерту.
Слова про військових та кримчан розчулили більшість присутніх на концерті людей. Святослав Вакарчук був максимально енергійний на сцені. Йому стало гаряче – він роздягнувся. Зі сцени сказав, що його зігріває енергетика присутніх людей. Люди традиційно запалювали ліхтарики на свої телефонах. Концерт «Океанів» був у «360» – сцена крутилася у всі боки, а навколо неї у фан-зоні тисячі людей.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
праздники, ЗСУ, НАТО, США, живопись, Бахмут, уикенд, мода, учения, митинги, сборная Украины, дизайн, соревнования, Сергей Смоленцев, пандемия, фотография, фотоподборки, военная техника, Россия, культура, Україна, пляжи, акции, политика, фотопроект, ВМС, город, ВСУ, спорт, ДСНС, Львів, передовая, Киевщина, самолеты, выставки, путешествия, история, пожары, технологии, пейзажи, женщины, люди, архитектура, музыка, Велика Британія, искусство, Порошенко, джаз, Майдан, юмор, туризм, протесты, Путин, Зеленский, Нацгвардия, стихийные бедствия, терроризм, Париж, выборы, Китай, мир, оккупация, общество, Киев, футбол, церковь, коронавирус, дети, медицина, животные, суд, Карпаты, традиции, Александр Зубко, Донбасс, полиция, портрет, Новый Год, Одесса, Верховная Рада, автомобили, зима, фестивали, марш, обстрелы, авиация, Динамо, карантин, столкновения, корабли, Польша, #Євромайдан, война, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, солдат, Війна, Київ, природа, Шахтер