НОВОСТИ ДНЯ: Гречка в Україні зникне з полиць магазинів? Експерти прогнозують ціну до 90 гривень за кг  Воєнний стан на літо. Повний перелік правил та обмежень  Львівський сирник за старовинним рецептом: готуємо з найпростіших інгредієнтів  «Правила на полі бою різко зміняться». Яке озброєння Заходу розблокує море та чим Україна зможе дістати до Воронежа — Defense Express  Воєнний стан в Україні: чому ввели і коли закінчиться  Наприкінці травня в Україні припече: коли і де буде сильна спека  Пиріг в лаваші з куркою і грибами: готуємо смачну випічку без метушні з тістомвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
01.07.2019   Одеса, Україна   Міністерство оборони України

В Одесі розпочалися Міжнародні навчання «Сі-Бриз — 2019»

Сьогодні в Одесі розпочалися щорічні багатонаціональні навчання «Сі Бриз», які проводять з 1997-го року. Окрім України, їхнім організатором виступає і США.
Напередодні в польовому таборі Міжнародних сил пройшов стройовий огляд підрозділів, які візьмуть участь в навчаннях. На плацу, в повній бойовій екіпіровці з штатною зброєю, вишикувалися шеренги військовослужбовців, які представляють країни-учасниці «Сі-Бриз-2019». На флагштоках підняли прапори України, США, Грузії, Молдови.
Цього разу справжньою новацією стане, в тому числі, відпрацювання річкового елементу. За легендою навчань противник намагатимуться заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечити супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря.
Тим часом, до Одеси прибувають військово-транспортні літаки країн НАТО, що доставляють сюди особовий склад, техніку та необхідне обладнання. Американський літак C-130J Hercules та британський A400 Atlas уже доправили спорядження і перших учасників міжнародних навчань. До речі, чотиримоторний турбогвинтовий A400 Atlas Королівських ВПС Великобританії привіз до України загін морського спецназу. З британськими водолазами із Special Boat Service прибуло спецобладнання, спорядження і провіант.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
фотоконкурсы, #Євромайдан, политики, столкновения, Зеленский, выборы, культура, фотография, учения, суд, технологии, Карпаты, парады, туризм, музыка, юмор, Россия, Дмитрий Дятлов, архитектура, Шахтер, ВСУ, США, депутаты, война, автомобили, Киевщина, митинги, протесты, Новый Год, Донбасс, спорт, Львів, Динамо, Крым, пляжи, ЗСУ, полиция, Майдан, Порошенко, коронавирус, АТО, ДСНС, пейзажи, показы, солдат, Китай, самолеты, стихийные бедствия, Киев, зима, город, традиции, животные, медицина, искусство, общество, мир, футбол, тест-драйв, Рождество, фотопроект, передовая, живопись, пандемия, Нацгвардия, карантин, мода, дизайн, уикенд, Александр Зубко, соревнования, церковь, Одесса, праздники, Путин, акции, ВМС, портрет, Верховная Рада, авиация, экология, политика, люди, Польша, путешествия, история, военная техника, выставки, корабли, марш, женщины, Сергей Смоленцев, дети, фестивали, фотоподборки, пожары, сборная Украины, НАТО, визиты, природа