НОВИНИ ДНЯ: Теплий та дощовий листопад: кількість опадів в Києві вдвічі перевищила норму  Київ потрапив до рейтингу найдорожчих для життя міст світу  Обмеження для служби в армії: юрист пояснив, що робити охочим вступити до лав ЗСУ  Сніг та ожеледиця: до якої погоди слід готуватись в перші вихідні зими  У російської армії виникла проблема на фронті: про що йдеться  У демократів немає запасного плану, якщо Байден відмовиться йти на другий термін, - Reuters  Україна у 2024 році збільшить виробництво ракет і техніки у кілька разів, - Міноборонивсі новини дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.07.2019   Чорне море   Міністерство оборони України

«Сі Бриз-2019»: корабельно-катерна група відпрацювала спільні дії у північно-західній акваторії Чорного моря

Упродовж двох днів міжнародна корабельно-катерна група в межах активної фази навчань виконала низку завдань у морі. Зокрема вісім бойових одиниць здійснили перехід у заданий район, де провели тренування за стандартами НАТО.
Очолив групу ракетний катер «Прилуки» ВМС ЗС України. До складу групи увійшли три катери від Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби України, два малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України «Аккерман» і «Вишгород», румунський ракетний корвет Lastunul і катер берегової охорони Грузії «Очамчелі».
У морі кораблі відпрацювали елементи тактичного маневрування, провели навчання з плавання у різних строях та ордерах, а також навчання з ведення бою з швидкісними малорозмірними цілями. Керували групою з ракетного катера «Прилуки» з використанням виключно стандартизованих сигналів НАТО. Крім цього, виконали завдання щодо конвоювання групи кораблів на переході морем. У визначеній точці катери зустріли середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» та морський суховантажний транспорт «Горлівка», так би мовити, взяли їх під охорону та провели до безпечного, за легендою навчань, місця.
Окрім цього, кораблі та катери групи виконали вправи практичних артилерійських стрільб.
— За ці дві доби можна відмітити високий рівень злагодженості, не виникло жодних проблем чи непорозумінь з нашими закордонними партнерами під час спільного виконання великої кількості завдань у морі, — прокоментував командир ракетного катера «Прилуки» капітан 3 рангу Володимир Углінський.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пожары, Польша, животные, Новый Год, ЗСУ, уикенд, США, Крым, Динамо, церковь, Бахмут, сборная Украины, медицина, полиция, люди, учения, пандемия, Китай, коронавирус, искусство, мир, Карпаты, автомобили, живопись, женщины, праздники, выборы, Александр Зубко, парады, Нацгвардия, стихийные бедствия, зима, военная техника, Киев, природа, Зеленский, фотоконкурсы, ДСНС, самолеты, архитектура, экология, культура, обстрелы, выставки, дизайн, оккупация, путешествия, визиты, суд, корабли, фотопроект, столкновения, туризм, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, ВСУ, музыка, Верховная Рада, терроризм, соревнования, протесты, карантин, фотоподборки, дети, общество, Киевщина, спорт, Одесса, фотография, тест-драйв, передовая, политика, солдат, город, пляжи, авиация, война, портрет, НАТО, Донбасс, история, показы, Путин, Майдан, ВМС, митинги, футбол, традиции, технологии, Порошенко, Россия, пейзажи, Дмитрий Дятлов, марш, юмор, фестивали, акции, Львів, мода, Шахтер