НОВИНИ ДНЯ: Чи готуються США до військових дій у Гренландії: в МЗС Німеччини дали відповідь  Гороскоп на 14 січня: Близнюкам - сюрприз, Скорпіонам - не піддаватися емоціям  Білорусь допомагає Росії скеровувати дрони на Україну: це заважає їх збивати  Гороскоп на 14 січня для всіх знаків зодіаку: хто сьогодні зловить хвилю удачі  Як обігріти квартиру без газу і електрики: що можна використовувати для цього, а що — ні  В Україні у середу переважно без опадів, на півночі до -20°  Сирський розповів про зменшення втрат українських військових у 2025 роцівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
13.12.2019   Київ, Україна   depo.ua

Справа Шеремета: як суд розглядав справу Юлії Кузьменко та Яни Дугарь

Сьогодні, 13 грудня, Печерський районний суд міста Києва розглядав справу волонтерок Юлії Кузьменко та Яни Дугарь, яких підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета.
Суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк заявив самовідвід у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Сьогодні на засіданні він обирав запобіжний захід одній із підозрюваних — військовому медику і волонтеру Юлії Кузьменко, яка за версією слідства заклала бомбу під авто журналіста.
Про відвід судді просив і адвокат Кузьменко Влад Добош. Він заявив, що саме Вовк давав дозвіл на обшук автомобіля Кузьменко та її затримання, а тому він може бути упередженим у розгляді справи. Клопотання адвоката розглядатиме інший суддя, після стане відомо, хто обиратиме міру.
Добош на засіданні також заявив, що його підзахисну готові взяти на поруки 13 осіб, серед яких депутати від «Євросолідарності» Яна Зінкевич, екснардеп від «Самопоміч» Наталя Веселова та колишній депутат Радикальної партії Оксана Корчинська.
Також суд відправив під цілодобовий домашній арешт військового медика Яну Дугарь. Її зобов’язали до 8 лютого 2020 року не залишати місце проживання, прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою, утриматися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками, здати документи для виїзду за кордон. Дугарь заперечує свою причетність до вбивства Шеремета.
Адвокати надали суду військовий квиток з відмітками про перебування і проходження служби Яни Дугарь, її позитивні характеристики з військових частин та заяви про готовність взяти її на поруки від одного депутата поточного скликання та двох – попереднього.
Журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва.
12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав, що поліція затримала й оголошує підозру фігурантам провадження про вбивство Шеремета в липні 2016 року. Згодом заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль назвав серед підозрюваних сержанта Сил спеціальних операцій Андрія Антоненка, військового медика Яну Дугарь, волонтера Юлію Кузьменко та ветеранів збройного конфлікту на Донбасі Інну і Владислава Грищенків.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
обстрелы, терроризм, Україна, передовая, Париж, Київ, Путин, акции, Бахмут, юмор, Польша, путешествия, Зеленский, Сергей Смоленцев, соревнования, автомобили, животные, Війна, Майдан, музыка, архитектура, стихийные бедствия, культура, ДСНС, солдат, пейзажи, джаз, спорт, Львів, фотоконкурсы, политика, карантин, медицина, традиции, история, США, фотоподборки, портрет, Новый Год, Верховная Рада, авиация, церковь, Порошенко, искусство, праздники, природа, футбол, женщины, выборы, Россия, коронавирус, пожары, марш, люди, пляжи, Крым, Киевщина, #Євромайдан, Динамо, Одесса, ВМС, оккупация, Донбасс, корабли, фестивали, уикенд, ВСУ, фотопроект, пандемия, Китай, живопись, город, дети, Шахтер, туризм, визиты, протесты, мир, дизайн, столкновения, выставки, сборная Украины, технологии, НАТО, Александр Зубко, митинги, суд, война, мода, самолеты, ЗСУ, полиция, Киев, фотография, общество, Нацгвардия, учения, военная техника, Дмитрий Дятлов, зима