НОВИНИ ДНЯ: Спецпосланець Трампа таємно зустрівся з принцом Ірану у вигнанні — ЗМІ  Зеленський після доповіді Сирського: втрати РФ не повинні зменшуватися  Ціни на гречку в Україні можуть зрости: скільки коштуватиме кілограм  В Гренландії відкинули варіант приєднання до США  Морги переповнені: в Ірані вбито щонайменше 12 000 протестувальників  Пентагон розкрив таємницю "Гаванського синдрому", є зв'язок з РФ, - CNN  Гороскоп на 14 січня за картами Таро: Левам - не чекати допомоги, Стрільцям - випробуваннявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
06.05.2020   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ

«Карантин вбиває»: протест підприємців під Кабміном

Неподалік Кабінету міністрів проходить всеукраїнська акція підприємців з метою привернення уваги влади до ситуації, у якій опинився бізнес через введення карантинних заходів. До місця заходу прибули колони авто з різних міст України.
Наразі учасники акції виступають з автомобіля за допомогою спецтехніки. На акції присутній також народний депутат Антон Поляков.
«Ми приїхали сюди, бо нас привела сюди соціальна несправедливість. Як так, що одні працюють, а ми сидимо на карантині? Ми гірше ломбардів, «Епіцентру»? Ні. Ми - громадяни України і вимагаємо, щоб весь мікро-, малий і середній бізнес мав право працювати із застосуванням засобів індивідуального захисту і дотриманням санітарно-епідеміологічним норм», - заявили організатори акції.
За словами активістів, раніше вони у рамках акції планували проїхати під Кабмін, передати свої вимоги і поїхати, але «нас тут зустрів поліцейський пікет».
Зокрема, активісти наразі виступають на початку вулиці Грушевського ближче до Європейської площі. Також мітингувальники тримають у руках плакати із надписами «Треба ФОПу працювати, щоб родину годувати», та іншими. Серед інших вимог, які хотіли оголосили учасники заходу, як зазначено в анонсі заходу, це - термінова заміна моделі карантину з тотального на ризикоорієнтований, зокрема надання дозволу роботи з 12 травня міському та міжміському транспорту за умови заходів безпеки; дозволу на початок роботи всіх ринків та літніх майданчиків закладів харчування, та інше. Також мітингувальники планували влаштувати перфоманс щодо «утисків підприємців під час карантину та прямого впливу карантину на загибель людей».
У заході беруть участь представники Бізнес-асоціації малого та мікробізнесу, члени Національної бізнес-коаліції, зокрема Українська федерація індустрії безпеки, Всеукраїнська професійна асоціація підприємців, Асоціація приватних роботодавців, Асоціація франчайзингу України, Асоціація власників малого та середнього бізнесу, Комітет стандартів салонів краси, Українська міжнародна бізнес-асоціація, а також представники бізнесу з усіх регіонів України. Організатори наголосили, що акція є аполітичною, «суто економічним протестом», і присутність символіки політпартій під час виступів не допускається.
Поруч перебувають поліцейські.
Уряд із 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення. Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження будуть послаблені. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль припустив, що після 22 травня карантин в Україні продовжать, але плануються подальші його послаблення.
Станом на 6 травня в Україні зафіксовано 13 184 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За добу зафіксовано 487 нових випадків. Загалом з початку пандемії в Україні одужали 2097 осіб, 327 людей померли.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пейзажи, джаз, пандемия, Одесса, праздники, Сергей Смоленцев, Китай, самолеты, марш, юмор, искусство, Киев, дизайн, Динамо, Карпаты, церковь, живопись, полиция, люди, ДСНС, Париж, обстрелы, фотография, #Євромайдан, США, технологии, выборы, общество, дети, терроризм, музыка, пожары, культура, авиация, Польша, город, Дмитрий Дятлов, фотоподборки, животные, оккупация, женщины, политика, НАТО, ВСУ, ВМС, солдат, суд, Путин, сборная Украины, Зеленский, архитектура, Донбасс, спорт, коронавирус, мода, традиции, пляжи, природа, фотоконкурсы, Новый Год, Порошенко, Россия, уикенд, Шахтер, Майдан, медицина, фестивали, Львів, Київ, столкновения, корабли, футбол, выставки, Верховная Рада, мир, протесты, путешествия, акции, военная техника, портрет, зима, автомобили, карантин, история, Велика Британія, война, Україна, Війна, Нацгвардия, учения, передовая, Бахмут, туризм, Александр Зубко, соревнования, митинги, Киевщина, стихийные бедствия, фотопроект, ЗСУ