НОВИНИ ДНЯ: Гроші вже на горизонті: 3 знаки зодіаку, які входять у період достатку до 19 квітня  Трамп закликав Іран відкрити Ормузьку протоку матюками  Працівники Болгарії, Латвії та Румунії залишаються найнижче оплачуваними кадрами в ЄС  "Божевільні виродки": Трамп з матюками накинувся на Іран через Ормузьку протоку  Україна допоможе? Зеленський розкрив, чи були запити щодо Ормузької протоки  Що посадити в тіні за будинком та вздовж паркану: три квітки, які ростуть без сонця  Гороскоп на 5 квітня для всіх знаків зодіаку: кому пощастить із грошима, а кому доведеться діяти швидковсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.05.2020   Одеса, Україна   armyinform.com.ua

На абордаж: навчання спецназу ВМС в Одеському порту

У Практичній гавані Одеси пройшли тактико-спеціальні навчання одного з підрозділів спеціального призначення Військово-Морських Сил ЗС України. Флотські спецпризначенці тренувалися здійснювати штурмові й абордажні дії з метою висадки на судно, що було захоплене незаконними збройними формуваннями противника, вчилися ліквідовувати бойовиків і звільняти судно з облоги.
У ролі захопленого корабля було навчальне судно «Лісозаводськ». Адже воно ідеальне місце для таких видів тренувань. Конструктивні особливості судна дають змогу якісно проводити штурмові й абордажні дії, а також виконувати елементи з альпіністської підготовки.
Тренування вирізнялися особливою динамічністю зі жвавим застосуванням раптових ввідних. За легендою, незаконні збройні формування противника захопили судно та взяли його під свій контроль. Підрозділу спеціального призначення ВМС ЗС України поставили завдання якомога швидше здійснити штурмові й абордажні дії, провести висадку на захоплений об’єкт, знайти та ліквідувати бойовиків.
‒ У процесі тренування на швидкохідних катерах потрібно враховувати можливості безпечного підступу до судна, особливості вітру та хитавиці моря, щоб правильно використовувати штурмові драбини для висадки на борт. Є встановлені процедури застосування зброї й ведення стрільби у внутрішніх приміщеннях захопленого об’єкта, ‒ розповідає командир підрозділу спеціального призначення ВМС ЗС України.
Піднявшись на борт судна, спецпризначенці розділились на дві групи. Перша швидко дістається на капітанський місток, водночас друга має зайти в машинне відділення. Таким чином, захопивши ці два важливих об’єкти, бійці матимуть змогу взяти під свій контроль судно й зупинити його рух. Лише після цього моряки приступають до пошукових дій та прочісування всіх приміщень судна. Рухаючись внутрішніми коридорами, група спецпризначенців виявила бойовиків та, ефективно застосувавши заходи вогневого впливу, знищила противника. У кормовій частині судна, заблокувавшись в одному з приміщень, активно відстрілювалась інша група незаконних збройних формувань. Бійці швидко погасили войовничий запал ворога та ліквідували бойовиків. Одного з них удалося захопити з допомогою наручників.
‒ Під час таких тренувань потрібно враховувати всі особливості й процедури звільнення судна від незаконних збройних формувань. Про що йдеться? Передусім треба бути готовим, що противник може встановити на судні саморобні вибухові пристрої й розставляти різноманітні пастки у приміщеннях. Для цього ми проходимо курс інженерної підготовки. Далі є свої особливості під час звільнення можливих заручників на судні. Не можна забувати й про досконале володіння прийомами рукопашного бою, адже в замкненому просторі важливим є насамперед швидке реагування на випади супротивника, ‒ командир підрозділу.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пейзажи, джаз, пляжи, Зеленский, дизайн, США, Шахтер, Львів, искусство, фотоконкурсы, война, общество, Польша, дети, Карпаты, город, Александр Зубко, военная техника, выборы, ЗСУ, марш, карантин, Киев, Киевщина, политика, технологии, культура, животные, Путин, спорт, люди, юмор, сборная Украины, Китай, соревнования, полиция, Динамо, ВСУ, Дмитрий Дятлов, мода, Бахмут, Майдан, пожары, архитектура, #Євромайдан, ВМС, передовая, НАТО, суд, мир, учения, самолеты, праздники, туризм, Россия, Верховная Рада, корабли, Донбасс, столкновения, протесты, Сергей Смоленцев, ДСНС, стихийные бедствия, природа, Порошенко, Париж, Велика Британія, фотоподборки, Одесса, портрет, Київ, Україна, солдат, авиация, история, автомобили, Новый Год, медицина, фестивали, пандемия, уикенд, терроризм, традиции, фотопроект, музыка, оккупация, живопись, Нацгвардия, церковь, выставки, Війна, акции, женщины, митинги, футбол, коронавирус, фотография, зима, обстрелы, путешествия