НОВИНИ ДНЯ: Марс у Раку змусить вийти із зони комфорту: 5 знаків зодіаку, яких із 14 серпня чекають важливі зміни  Не всі відкриють двері: як працюватимуть школи Києва з 1 вересня та де змінять формат  Покоління 1960–1980-х бачить, як молодь викидає їхні цінності в смітник  Не гній, не попіл, не селітра: чим підживлювати городину влітку, щоб гарно росла та рясно плодоносила  Що таке День прапора України: коли його відзначають і чи буде вихідний  Навіщо в коробках із взуттям лежать пакетики силікагелю: прихована функція, про яку мало хто знає  Людей, які виросли у 60-80-х роках, турбують 10 проблем, до яких молоді байдужевсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
03.06.2020   Хмельницька обл., Україна   Офіс Президента України

Робоча поїздка Президента України до Хмельницької області. Офіційний репортаж

Президент України Володимир Зеленський 3-4 червня перебуватиме з робочою поїздкою на Хмельниччині.
Сьогодні Глава держави ознайомився з перебігом реалізації проекту «Велике будівництво» в регіоні. Володимир Зеленський нагадав, що в межах програми передбачене будівництво в кожному регіоні п'яти шкіл, дитсадків та спорткомплексів. Водночас Президент висловив побажання: здати в експлуатацію всі навчальні заклади до першого вересня.
«Можливо, всі не будуть готові через коронавірус. Але в більшості своїй мають бути», – наголосив Президент. – Наша стратегія дуже проста: за ці п'ять років, які нам надав народ України і Бог, побудувати максимальну кількість таких інфраструктурно важливих об'єктів».
Володимир Зеленський ознайомився зі станом будівництва дитячого садка у с. Давидківці Хмельницького району. Президенту доповіли, що загальна вартість проекту становить понад 27 млн грн. Наразі будівля готова на 65%, і до першого вересня об'єкт здадуть в експлуатацію.
Водночас Глава держави повідомив, що під час зустрічі з ректорами провідних вишів 2 червня йому розповіли про одну з великих проблем вищої освіти – відсутність студентських гуртожитків з якісними умовами.
«Ми зараз будемо говорити з Міністерством інфраструктури, Прем'єром і Мінрегіоном про те, щоб у «Велике будівництво» додати спорудження гуртожитків в Україні», – заявив Президент.
Також Президент зустрівся з представниками бізнесу Хмельницької області та обговорив з ними нагальні проблеми, які гальмують розвиток різних сфер економіки регіону.
«Я хотів би з вами поговорити про реальність. Тому що лише приїжджаючи в місто чи в область і говорячи з людьми, які з цього краю, можеш справді зрозуміти, що відбувається. Хочемо з вами поговорити про проблеми регіону», – зазначив Глава держави, починаючи зустріч.
Президент висловив переконання, що на тлі пандемії коронавірусу влада повинна не лише не заважати бізнесу, а й допомагати йому.Крім того, Володимир Зеленський закликав підприємців поділитися думками щодо кадрових рішень як на рівні центральних органів влади, так і на місцевому рівні.
«Ми хочемо дізнатися, де можемо допомогти. Хочемо отримати розуміння ситуації: а які вам потрібні люди, хто повинен бути у владі? Хочемо отримати пропозиції щодо таких людей», – зауважив він.
Підприємці розповіли Президентові про основні проблеми, з якими стикаються у своїй діяльності. Зокрема, вказували на труднощі з отриманням спецдозволів на користування надрами, підключенням до електромереж. Представники бізнесу закликали налагодити механізми кредитування за доступними ставками для експортерів. Крім того, підприємці виступали за зменшення мит на імпорт сировини для виготовлення продукції на території України та допомогу у просуванні українського експорту і представленні вітчизняної продукції на світовому ринку.
Президент України повідомив, що незабаром буде призначений віце-прем’єр-міністр з питань промисловості та оборонно-промислового комплексу, який займатиметься проблемами бізнесу.
«На базі Ради національної безпеки і оборони – я дав доручення на минулому тижні, і зараз підбираються кадри. Пропонуйте прізвища. Наступного тижня у нас на базі РНБО буде комісія, і я теж буду входити в цю комісію. Прийдуть люди зі стратегією. Буде не просто міністр ОПК – у нас буде віце-прем’єр з ОПК і промисловості», – сказав Володимир Зеленський.
Крім того, бізнесмени вказували на несумлінну конкуренцію з боку «сірих» та «чорних» імпортерів, з якими важко конкурувати «білим» українським виробникам, які сплачують всі податки. У відповідь на це Глава держави наголосив, що влада не дозволить контрабандистам диктувати свої умови.
У четвер, 4 червня, Глава держави ознайомиться з перебігом капітального ремонту автомобільної дороги М12. Також запланована зустріч за участю Президента з питань розвитку туризму. Президент наголосив на важливості розвитку українського туризму та анонсував презентацію низки регіональних проектів, які можуть бути цікавими для інвестування.
«Щодо туризму. Завтра і з операторами, і з авіакомпаніями ми будемо в Кам’янці-Подільському – одному з історичних і дійсно привабливих містечок. Будемо там зустрічатися й говорити на ці теми. Це одне з головних питань», – сказав Президент під час спілкування з журналістами. За словами Глави держави, невдовзі буде презентовано низку проектів, зокрема в галузі туризму, які можуть бути привабливими для інвестування.
«Є декілька програм, які ми зараз розробляємо. Це різні «магніти» – так звані магніти привабливості в тому чи іншому регіоні нашої країни», – зазначив Володимир Зеленський.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Динамо, НАТО, Війна, Новый Год, ВМС, животные, военная техника, Верховная Рада, ЗСУ, Польша, спорт, Сергей Смоленцев, обстрелы, Александр Зубко, сборная Украины, солдат, политика, традиции, туризм, терроризм, ДСНС, передовая, культура, Майдан, Зеленский, люди, пандемия, фестивали, фотоподборки, зима, мода, самолеты, церковь, коронавирус, выборы, Киевщина, Китай, оккупация, Одесса, пляжи, футбол, соревнования, Нацгвардия, дизайн, Путин, выставки, путешествия, Донбасс, пейзажи, карантин, стихийные бедствия, автомобили, корабли, технологии, фотография, пожары, Україна, дети, Росія, музыка, живопись, протесты, США, искусство, природа, Київ, уикенд, акции, Шахтер, полиция, праздники, суд, фотоконкурсы, авиация, общество, Бахмут, джаз, марш, фотопроект, война, мир, портрет, женщины, #Євромайдан, Киев, Велика Британія, архитектура, Львів, Париж, ВСУ, медицина, столкновения, Дмитрий Дятлов, учения, юмор, город, митинги, Россия, Порошенко, история