НОВИНИ ДНЯ: Чому двієчники досягають успіху частіше, ніж ті, хто добре вчився: учені дали остаточну відповідь  ФОПам приготуватися. З 1 серпня діють нові правила подання звітності  Чи буде вихідний на День Незалежності України 2026 року: українцям дали остаточну відповідь про 24 серпня  Росія масово перекидає ППО з Арктики через атаки українських дронів, - ЗМІ  Повня у Водолії 29 липня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Японський спосіб охолодження у спеку: працює без кондиціонера та вентилятора  Венера подарує щасливий шанс: 4 знаки зодіаку опиняться серед головних щасливчиків з 16 липнявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.07.2020   Луганська обл., Україна   ДСНС, unian.net, Офіс Президента України,

Луганщина у вогні: горять ліса та села, є загиблі

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що через лісову пожежу, яка дісталася населених пунктів у Новоайдарському районі Луганської області чотири людини загинули і дев’ятеро госпіталізовані. Наразі епіцентром пожеж є село Смолянинове і Капітанове.
Водночас представник омбудсмена у Донецькій і Луганській областях павло Лисянський стверджує, що кількість постраждалих значно вища. За його даними, до Новоайдарської лікарні госпіталізували 21 місцевого жителя: 15 дітей, 6 дорослих, один дорослий – у тяжкому стані через опіки. У ДСНС кажуть, що кількість знищених будинків у селі Смолянинове зросла з 14 до 30, також згоріли близько 80 дачних будинків садового кооперативу. Полум’я намагаються загасити відучора, коли стало відомо, що з двох лісництв у Новоайдарському районі вогонь перекинувся на сусідні села. До місця пожежі стягнули сили з чотирьох найближчих областей. Поки повністю загасити вогонь не вдається.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Секретар РНБО Олексій Данілов, Голова ДСНС Микола Чечоткін та голова Нацполіції Ігор Клименко екстрено відбули в Луганську область для координації сил у подоланні масштабних лісових пожеж та здійснення повітряного моніторингу районів займання. Крім цього, заплановане засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очільник МВС зазначив, що до ліквідації пожеж залучено понад 1200 працівників підрозділів МВС.
«Понад 1200 працівників ДСНС, Нацполіції, Національної гвардії та 200 одиниць техніки, зокрема два літаки АН-32П, ліквідовують пожежу. Оперативний штаб працює в цілодобовому режимі», - зазначив Арсен Аваков.
Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський оглянув території, які постраждали через лісові пожежі в Новоайдарському районі, та ознайомився з перебігом ліквідації наслідків надзвичайної події. Володимир Зеленський заявив, що кожна сім’я, яка втратила житло внаслідок пожежі в Луганській області, отримає 300 тис. грн, кожному постраждалому також буде виділено по 20 тис. грн на підтримку, окремо будуть передбачені виплати за загиблих. Також буде виділена допомога родинам, близькі яких загинули в пожежі. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, для допомоги постраждалим внаслідок пожежі уряд зарезервував 50 млн грн.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
пляжи, фотоконкурсы, искусство, фотография, Александр Зубко, юмор, солдат, пандемия, Одесса, культура, коронавирус, авиация, футбол, праздники, терроризм, суд, музыка, пожары, традиции, Париж, джаз, автомобили, общество, Порошенко, корабли, стихийные бедствия, технологии, ДСНС, марш, Китай, люди, полиция, спорт, Війна, Україна, Дмитрий Дятлов, животные, ЗСУ, Бахмут, сборная Украины, путешествия, туризм, мир, война, Київ, военная техника, история, митинги, Новый Год, Путин, дети, архитектура, учения, США, политика, НАТО, природа, столкновения, Шахтер, выставки, Киев, Нацгвардия, акции, соревнования, Динамо, портрет, Россия, Сергей Смоленцев, дизайн, передовая, город, живопись, фестивали, Донбасс, зима, медицина, фотопроект, оккупация, уикенд, церковь, обстрелы, Польша, самолеты, фотоподборки, пейзажи, протесты, женщины, ВМС, Росія, Велика Британія, Верховная Рада, Зеленский, #Євромайдан, выборы, Майдан, Киевщина, Львів, ВСУ, карантин, мода