НОВИНИ ДНЯ: 25 червня: церковне свято сьогодні, де поставити в домі ікону "Визволителька"  У Кремлі стривожилися через зміну позиції Трампа щодо України: нова заява Лаврова  Оренда кімнат в Україні: де найдешевше житло 2026 року та які ціни  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї України  Російський кошмар у Криму стає реальністю: як Україна може змусити війська РФ відійти  Результат буде грандіозним: як ЗСУ знищують логістику та техніку росіян у Криму  Трамп назвав умову для переговорів з Росією: що має зробити Українавсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
08.07.2020   Луганська обл., Україна   ДСНС, unian.net, Офіс Президента України,

Луганщина у вогні: горять ліса та села, є загиблі

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що через лісову пожежу, яка дісталася населених пунктів у Новоайдарському районі Луганської області чотири людини загинули і дев’ятеро госпіталізовані. Наразі епіцентром пожеж є село Смолянинове і Капітанове.
Водночас представник омбудсмена у Донецькій і Луганській областях павло Лисянський стверджує, що кількість постраждалих значно вища. За його даними, до Новоайдарської лікарні госпіталізували 21 місцевого жителя: 15 дітей, 6 дорослих, один дорослий – у тяжкому стані через опіки. У ДСНС кажуть, що кількість знищених будинків у селі Смолянинове зросла з 14 до 30, також згоріли близько 80 дачних будинків садового кооперативу. Полум’я намагаються загасити відучора, коли стало відомо, що з двох лісництв у Новоайдарському районі вогонь перекинувся на сусідні села. До місця пожежі стягнули сили з чотирьох найближчих областей. Поки повністю загасити вогонь не вдається.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Секретар РНБО Олексій Данілов, Голова ДСНС Микола Чечоткін та голова Нацполіції Ігор Клименко екстрено відбули в Луганську область для координації сил у подоланні масштабних лісових пожеж та здійснення повітряного моніторингу районів займання. Крім цього, заплановане засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очільник МВС зазначив, що до ліквідації пожеж залучено понад 1200 працівників підрозділів МВС.
«Понад 1200 працівників ДСНС, Нацполіції, Національної гвардії та 200 одиниць техніки, зокрема два літаки АН-32П, ліквідовують пожежу. Оперативний штаб працює в цілодобовому режимі», - зазначив Арсен Аваков.
Під час робочої поїздки до Луганської області Президент України Володимир Зеленський оглянув території, які постраждали через лісові пожежі в Новоайдарському районі, та ознайомився з перебігом ліквідації наслідків надзвичайної події. Володимир Зеленський заявив, що кожна сім’я, яка втратила житло внаслідок пожежі в Луганській області, отримає 300 тис. грн, кожному постраждалому також буде виділено по 20 тис. грн на підтримку, окремо будуть передбачені виплати за загиблих. Також буде виділена допомога родинам, близькі яких загинули в пожежі. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, для допомоги постраждалим внаслідок пожежі уряд зарезервував 50 млн грн.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Одесса, история, фестивали, обстрелы, фотоподборки, фотоконкурсы, США, церковь, политика, дизайн, солдат, путешествия, медицина, джаз, военная техника, Новый Год, Львів, музыка, пожары, зима, автомобили, терроризм, Україна, спорт, ВМС, Польша, ДСНС, Шахтер, Верховная Рада, Киев, #Євромайдан, туризм, Зеленский, самолеты, город, пляжи, полиция, животные, Порошенко, Александр Зубко, Сергей Смоленцев, живопись, мир, Донбасс, уикенд, женщины, Россия, фотография, пейзажи, Київ, культура, праздники, пандемия, Путин, выборы, Майдан, митинги, передовая, суд, общество, искусство, традиции, дети, Бахмут, Киевщина, марш, акции, выставки, оккупация, юмор, коронавирус, ВСУ, авиация, карантин, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, фотопроект, люди, сборная Украины, Росія, технологии, портрет, природа, ЗСУ, Війна, соревнования, протесты, учения, мода, стихийные бедствия, Париж, корабли, Велика Британія, футбол, НАТО, Китай, столкновения, война, Динамо, архитектура