НОВИНИ ДНЯ: "Рішення за Києвом": у Путіна висунули ультиматум для припинення війни  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 5 лютого  У Києві погода влаштує випробування: прогноз на 5 лютого  "Чорна смуга" закінчується в житті цих знаків Зодіаку: на них чекає казка  Як Трамп може примусити Путіна до перемир’я: пояснення експерта  Проти "заплямованих" облич: скільки українців вимагають повної зміни влади після війни  Трамп зробив шокувальну заяву про масований обстріл України: реакція Конгресу СШАвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.09.2020   Львівська обл., Україна   Facebook/ Евгений Кравс

Rapid Trident 2020

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський район Львівської області) розпочалися масштабні військові навчання «Rapid Trident 2020» («Блискавичний тризуб»). На відкриття на полігон на гвинтокрилі прилетів Президент України Володимир Зеленський. Після підняття прапорів України та США, гарант виголосив недовгу промову. З Американської сторони виступив Співкерівник  цьогорічного «Блискавичного тризуба» полковник Майкл Хансен. На завершення для гостей організували показ військової операції на одному з майданчиків полігону.
На полігоні перебуватимуть близько 4 тисяч військових із дев’яти країн. Планувалося більше, але карантин трішки поплутав карти… Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації.
Мешканців населених пунктів, розташованих поблизу полігону, попросили бути обережними та оминати територію, де проводитимуться навчання. Військові наполегливо рекомендують у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду. Територія військового полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
джаз, полиция, Одесса, Бахмут, технологии, автомобили, Дмитрий Дятлов, Велика Британія, ВСУ, спорт, военная техника, марш, Александр Зубко, пляжи, дизайн, Верховная Рада, учения, город, солдат, Новый Год, НАТО, Киевщина, Україна, портрет, музыка, Війна, пейзажи, туризм, корабли, традиции, фестивали, протесты, фотоподборки, юмор, обстрелы, общество, Шахтер, Зеленский, Донбасс, история, война, Порошенко, церковь, самолеты, стихийные бедствия, фотоконкурсы, сборная Украины, Динамо, пандемия, медицина, культура, ВМС, Китай, дети, Сергей Смоленцев, Киев, терроризм, искусство, пожары, ДСНС, люди, передовая, путешествия, уикенд, архитектура, фотография, США, Польша, фотопроект, Майдан, акции, митинги, Нацгвардия, коронавирус, животные, авиация, Путин, Львів, выборы, Россия, Київ, выставки, столкновения, суд, Карпаты, ЗСУ, политика, Париж, соревнования, мода, карантин, зима, праздники, живопись, оккупация, мир, #Євромайдан, женщины, природа, футбол