НОВОСТИ ДНЯ: "Хочу бути тут до перемоги України": ексучасник мафії "Якудза" майже рік воює в лавах ЗСУ  "Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км  Рецепт вареників із яблуками та корицею  В Єгипті археологи знайшли дві тисячі баранячих голів  ДПСУ заявила про примусове повернення всіх ухилянтів з-за кордону: адвокат пояснив, чи це можливо  Росія не має ресурсів для нападу на Молдову – у НАТО пояснили чому  Десерт із повидла: надзвичайно смачно та простовсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.12.2020   Київ, Україна   УНІАН, Укрінформ,

Акція за відсторонення глави МОН Шкарлета

У Києві під Офісом Президента проходить Всеукраїнська акція протесту «Стоп Шкарлет - не дамо вбити освіту» проти новопризначеного міністра освіти Сергія Шкарлета. Під ОП зібралися кілька десятків активістів. Також на протести вийшли студенти, науковці, батьки, громадські активісти у багатьох містах України.
Акцію організовують студентські та молодіжні громадські організації України. За словами активістів, згідно з рішенням Верховної Ради, 17 грудня Сергій Шкарлет призначений міністром освіти, його кандидатуру обрано незважаючи на протести науковців, студентів, батьків та Освітнього комітету Верховної Ради. Учасники акції вимагають негайного відсторонення Шкарлета від посади.
17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Відповідну постанову підтримали 226 народних депутатів.
Раніше, у серпні на сайті "Помилки та фальсифікації у наукових дослідженнях" з'явилося повідомлення про наявність академічного плагіату в наукових статтях Сергія Шкарлета до докторської дисертації. 11 вересня на засіданні Комітет з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) оголосив про виявлені порушення академічної доброчесності у вигляді академічного плагіату в науковому доробку в.о. міністра освіти та науки Шкарлета.
Сергій Шкарлет із 25 червня виконував обов'язки міністра освіти і науки.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
терроризм, церковь, США, учения, пейзажи, парады, выборы, Китай, Порошенко, Донбасс, карантин, уикенд, марш, ЗСУ, НАТО, митинги, ВМС, дизайн, сборная Украины, Крым, Сергей Смоленцев, фотопроект, Верховная Рада, ДСНС, история, медицина, протесты, фестивали, пляжи, выставки, люди, Путин, традиции, мир, технологии, Новый Год, Зеленский, Киев, фотоподборки, автомобили, политики, Дмитрий Дятлов, дети, мода, Одесса, праздники, передовая, живопись, корабли, война, Динамо, авиация, стихийные бедствия, пандемия, Киевщина, животные, соревнования, зима, тест-драйв, Польша, Александр Зубко, Карпаты, пожары, спорт, оккупация, солдат, юмор, экология, культура, футбол, показы, политика, природа, столкновения, Шахтер, Нацгвардия, Львів, портрет, полиция, путешествия, визиты, туризм, город, акции, общество, суд, женщины, обстрелы, фотография, фотоконкурсы, самолеты, Россия, #Євромайдан, Майдан, архитектура, ВСУ, коронавирус, музыка, искусство, военная техника