НОВИНИ ДНЯ: Астролог назвала найкращих чоловіків за знаком Зодіку: з ними щаслива кожна жінка  ЗСУ відбили 300 кілометрів території: Зеленський розповів деталі операції  Зеленський зізнався, де ховається під час тривог  Люди, народжені в ці дні будь-якого місяця, приречені на фінансовий успіх  Трамп обирає собі наступника: що відомо і хто в фаворитах  Гороскоп на картах Таро на 23 лютого – 1 березня: для кого тиждень стане поворотним  Провал “Києва за 3 дні” став результатом співпраці Буданова з західними спецслужбами, - The Guardianвсі новини дня
Фото и Відео
Відео
29.12.2024   Росія   РБК-Україна, Контракти

У Московській області стався вибух на залізничній станції. Розвідка дізналася подробиці

У Московській області 27 грудня стався вибух на залізничній станції. Внаслідок цього були знищені вагони потяга, який використовує армія РФ. Про це пише РБК-Україна з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони в Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA. Як зазначає розвідка, о 1:00 27 грудня на залізничній станції населеного пункту Воскресенськ у Московській області стався вибух. Він знищив вагони вантажного поїзда. Росія використовувала їх для забезпечення логістики російської окупаційної армії. У ГУР наголошують, що масштаб завданих агресору збитків встановлюється. При цьому українська розвідка зазначає, що російська пропаганда намагається приховати правду про інцидент. "Судячи із запалу російської пропаганди, яка, намагаючись приховати наслідки гуркоту, бреше про начебто відсутність пожежі на території залізничного депо Воскресенська - страх вождів кремля перед внутрішнім спротивом путінському режиму та втратою контролю всередині країни серйозно зростає", - йдеться у повідомленні.

1 из 1все Відео
  • У ГУР показали, як Вовчанський агрегатний завод звільняли від окупантів
  • ГУР оприлюднило радіоперехоплення, в якому пілот російського гелікоптера Мі-8 панічно пояснює характер та наслідки вогневого ураження борту.
  • Історичний удар. Воїни ГУР знищили російський Мі-8 морським дроном
  • Сили безпілотних систем знищили російський ЗРК
  • Морпіхи показали невдалий
  • ГУР знищили об'єкти оператора окупантів
  • Прикордонники відбили штурм РФ біля Курдюмівки: окупанти втратили багато техніки
  • Партизани провели розвідку заводу в Брянську, який вже атакували ЗСУ
  • У Казахстані розбився пасажирський літак, який летів із Баку до Грозного
  • Бій тривав майже день: ЗСУ показали відео ураження окупантів біля Куп'янська
  • Українські десантники без жодного пострілу захопили у полон 11 окупантів
  • ЗСУ розбили колону бронетехніки РФ під час спроби штурму на Времівському напрямку

Відео

все Відео
Популярные теги
траур, катастрофы, стихийные бедствия, теракт, Генпрокуратура, аресты, Ирак, выставки, дети, рекорды, авиация, балет, автомобили, Верховная Рада, здоровье, терроризм, музыка, образование, Арсенал, религия, памятники, кино, Северня Корея, коррупция, «Фукусима-1», ВОВ, Лига Чемпионов УЕФА, ретро, юмор, Динамо, мода, медали, Донецк, профсоюзы, журналисты, транспорт, Кабмин, культура, милиция, Чернобыль, писанки, Манчестер Сити, протесты, животные, Беларусь, Тимошенко, граффити, скульптура, искусство, Олимпиада, пожар, спорт, баскетбол, Янукович, космос, Формула-1, взрывы, вкладчики, Львов, Быков, Реал, Япония, происшествия, языковая политика, ЧАЭС, музеи, ЕВРО-2012, студенты, Путин, концерты, Карпаты, Гражданин поэт, FEMEN, триал, митинги, Днепр, велосипедисты, Ассанж, Медведев, бокс, БЮТБ, столица, конкурс, Свобода, преступность, Обама, Россия, суд, Шахтер, футбол, землетрясение, фестивали, Кличко, праздники, политика, война, театр, МВФ, фейерверки, флаги