НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Прес-релізи
Інше
28.01.2008 11:34 21249

Кадровые изменения в составе акционеров Холдинга Peoplework

Сергей Шибаев, известный на рынке консалтинговых услуг в качестве партнера компании Roland Berger Strategy Consultants, приобрел пакет акций Кадрового Холдинга Peoplework и вошел в Совет директоров Управляющей компании.

Сергей Шибаев наравне с другими акционерами получил право на формирование ключевых предложений по дальнейшему развитию Компании и всех ее подразделений. Опыт Сергея в сфере стратегического консалтинга поднимет на более высокий уровень возможности Кадрового Холдинга Peoplework.

Сделка была начата в июле 2007 года и успешно завершилась к началу сентября 2007 года, когда были подписаны все документы на покупку пакета акций.

Дрёмов Дмитрий Сергеевич покидает пост Генерального директора Кадрового Холдинга PEOPLEWORK. В перспективе Дмитрий планирует продолжить развитие собственного бизнеса.

На последнем заседании Совета директоров было отмечено, что поставленная акционерами задача перед Дрёмовым Дмитрием успешно выполнена – компания PEOPLEWORK достигла требуемых профессиональных высот в своем развитии.

На пост Генерального директора Кадрового Холдинга PEOPLEWORK назначена Рутиньш Римма.

До своего назначения Римма Рутиньш занимала должность управляющего директора компании по оперативному развитию.

Таким образом, в Совет директоров компании Peoplework входят:

• Златкин Михаил Евгеньевич. Учредитель компании Peoplework, председатель Совета директоров, акционер (45% акций)

• Златкин Роман Евгеньевич. Учредитель компании Peoplework, акционер (45% акций), член Совета директоров

• Шибаев Сергей Викторович. Акционер, владелец пакета акций, член Совета директоров

• Седов Виктор Михайлович. Исполнительный директор Центра Предпринимательства США-Россия, член Совета директоров

• Рутиньш Римма Викторовна. Генеральный директор Кадрового Холдинга PEOPLEWORK.

О Компании 

Компания Peoplework оказывает услуги по подбору персонала среднего и высшего звена.

Компания Peoplework – это:

1) более 50 профессионалов в сфере подбора персонала

2) узкая специализация по каждому направлению

3) технологичный бизнес – определенный тайминг закрытия вакансий, единый стандарт предоставления услуги подбора персонала, ведение бизнес-отчетности

4) закрытие вакансий точно в срок

5) контроль качества услуг

6) уникальная база кандидатов

7) гибкая ценовая политика.

Контактная информация:
Россия, Москва, 4-й Котельнический пер., 3, офис 115
promo@peoplework.ru
+7 (495) 644-44-03
www.peoplework.ru

Оценка материала:

4.71 / 7
Кадровые изменения в составе акционеров Холдинга Peoplework 4.71 5 7
Прес-релізи / Інше
28.01.2008 11:34 21249
Еще материалы раздела «Інше»
 • Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу Будуємо ефективну команду: способи об'єднання колективу

  Дізнайтеся, наскільки важливе використання емоційного інтелекту на кожному етапі воронки продажів. Від привернення клієнтів до створення лояльності - покращуйте взаємодію та результати.

  Інше 14.09.2023 240
 • Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні Що таке медичний канабіс та що пропонують легалізувати в Україні

  Тема легалізації медичного канабісу дуже жваво обговорювали останніми місяцями. Питання медичного канабісу періодично спливає в Верховній раді ще з 2019 року. Спочатку тема була настільки табуйованою, що це викликало нечуваний резонанс. Пізніше, коли пристрасті в суспільстві та серед можновладців трошки вляглись, МОЗ запустив проект закону, який мав легалізувати канабіс. Але результат вийшов не зовсім таким, як очікувалось.

  Інше 22.08.2023 127
 • Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір Початківцям у Світі Вейпінгу - Як Зробити Правильний Вибір

  Відкрийте світ вейпінгу з упевненістю! Як вибрати та купити поди для pod систем. Гарантований смак та комфорт чекають на вас!

  Інше 19.08.2023 248
 • ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти ТРЦ Respublika Park у Києві підтримує Україну через благодійні проєкти

  Respublika Park, один із найбільших у Східній Європі торгових центрів, розташований у Києві, активно підтримує українських захисників та постраждалих від російської агресії. Генеральний директор Respublika Park Юлія Щаслива детально розповіла про ряд благодійних ініціатив та співпрацю з різними організаціями, які надають допомогу українцям у цей складний період.

  Інше 09.08.2023 264
 • Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему Гастрит зі зниженою кислотністю: які трави допоможуть вирішити проблему

  Гастрит - одне з найпоширеніших захворювань шлунка. Запалення слизової оболонки може бути спричинене певними бактеріями або внутрішніми несприятливими обставинами. У будь-якому з випадків потрібна правильна та своєчасна терапія, до комплексу якої можуть входити й відвари з лікарських рослин, таких як подорожник, полин тощо.

  Інше 31.07.2023 303